این ‘چشمک’ دختر پریا Prakash Varrier حذف او Instagram حساب و دلیل شما را متعجب خواهد کرد


پریا Prakash Varrier بازیگر که شد احساس اینترنت پس از او بسیار صحبت در مورد ‘چشمک’, حذف او Instagram حساب و دلیل شما را متعجب خواهد کرد!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Priya Prakash Varrier Fan-Club

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/پریا Prakash Varrier Fan-Club

آنها می گویند که هیچ چیز مانند موفقیت موفق و بهترین مثال یکی بدهد که پریا Prakash Varrier. او ‘چشمک’ که رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی در سال 2018 ایجاد هیستری و هر کس رفت از جا در رفته. صنعت مردم و شهروندان پیش بینی بزرگ stardom برای بازیگر و او در واقع تبدیل به یک ستاره عظیم.

او تا به حال سرسام آور فن زیر در Instagram و تا به حال بیش از 7.2 میلیون پیروان اما در حال حاضر آنچه آمده است به عنوان یک دلخراش تکه ای از اخبار او حذف حساب او و ما تعجب این است که آیا به طور دائم و یا موقت. آن است که گفت: که بازیگر ترک پلت فرم رسانه های اجتماعی به عنوان پیش فرض و نقض شروع به تلفات.

اما منابع نزدیک به این بازیگر گفت که هیچ دلیل خاصی برای آن و او خواهید بود زمانی که او احساس می کند مانند. و ما امیدواریم که او دوباره به عنوان او تا به حال شده است سرگرم کننده همه طرفداران خود را با فیلم ها و نوشته های. او همچنین اولین بازی خود را در Infinite به تازگی و ما امیدواریم که او حداقل فعال وجود دارد. در مقابل کار او دو فیلم تا آمدن.

یکی از او بیشتر صحبت در مورد فیلم این است که شايد ییلاقی خواهد شد که به دنبال عشق شما ، بیایید ببینید که چقدر سر و صدا این فیلم را در گیشه!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de