صبر کردم دیگر برای Arjun-Parineeti را Sandeep Aur انگشت کوچک Faraar


Sandeep Aur انگشت کوچک Faraar شد و در نهایت با دیدن نور روز در 20 مارس پس از تقریبا سه سال در قوطی.

Parineeti Chopra and Arjun Kapoor

Parineeti Chopra و آرجون کاپور

Parineeti Chopra و آرجون کاپور در آستین کامل فیلم Sandeep Aur انگشت کوچک Faraar به نظر می رسد jinxed. آن را در نهایت دیدن نور روز در 20 مارس پس از تقریبا سه سال در قوطی. دیروز به عنوان یک اقدام احتیاطی در پی شیوع کروناویروس دولت دستور تعطیلی سالن سینما تا اطلاع ثانوی.

pic

فقط وقتی کاپور و Chopra, آغاز شده بود, تبلیغات, انتشار فیلم آویزان در تعادل دوباره با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. به نظر می رسد سازندگان را مجبور به نگه داشتن این پروژه در انتظار دوباره. Dibakar بانرجی فیلم در اصل قرار است برای سال 2018 و بعد از آن تحت فشار قرار دادند تا سال 2019. سازندگان به طور ناگهانی اعلام کرد در مارس 3 که این فیلم آماده بود برای متحرک.

قبلا آرجون کاپور و Parineeti Chopra کار کرده اند و در دو فیلم با هم و Sandeep Aur انگشت کوچک Faraar خواهد بود سوم خود را. صحبت کردن در مورد کار با Chopra کاپور گفته بود IANS “وجود دارد و نه احساس ترس در من در حالی که کار با Parineeti به عنوان من می توانم بگویم او به بداهه نوازی در برخی از صحنه و یا از او بخواهید به انجام برخی بیشتر اوکراین با هم. هیچ حس ناامنی در میان ما از نظر outdoing هر یک از دیگر. بنابراین شما نگاه به جلو به کار کردن با چنین بازیگرانی چون در نهایت این کمک می کند تا هر دو بازیگران به انجام یک کار خوب ، به همین دلیل است که من لذت بردن از کار کردن با او.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im