تریلر از Sushant Rajput و دختربچه Sanghi را Dil Bechara به فردا سازندگان به اشتراک گذاری پوستر جدید

تریلر از Sushant Rajput و دختربچه Sanghi را Dil Bechara به فردا سازندگان به اشتراک گذاری پوستر جدید – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Jul 05, 2020, 14:20 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Sushant Singh Rajput و دختربچه Sanghi را Dil Bechara پوستر جدید از سازندگان به انتشار تریلر فردا در جولای 6!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Sanjana Sanghi

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/تاریخ Sanghi

Sushant Singh Rajput آخرین فیلم Dil Bechara است که تمام مجموعه به جریان در دیزنی به علاوه Hotstar در جولای 24. همچنین بازیگران تاریخ Sanghi, سازندگان منتشر کرده اند این پوستر جدید و همچنین اعلام کرد که تریلر این است که تمام توان برای بیرون آمدن از فردا در جولای 6. این درام رسمی اقتباس از هالیوود فیلم The Fault In Our Stars.

تاریخ Sanghi به او در زمان Instagram account برای به اشتراک گذاشتن پوستر جدید با عنوان نگاهی به او پست و پوستر جدید حق در اینجا:

آقای موکش Chhabra, مدیر Dil Bechara افزود: “Sushant بود نه فقط قهرمان من, اولین فیلم به عنوان یک مدیر بود اما او یک دوست عزیز که من ایستاده بود از طریق ضخیم و نازک. ما نزدیک شده بود درست از Kai Po Che به Dil Bechara. او به من قول داده که او را در فیلم. بسیاری از برنامه های ساخته شده بودند به طوری که بسیاری از رویاهای خواب با هم اما هرگز پس از من تا به حال تصور کنید که من می تواند به سمت چپ به تنهایی به انتشار این فیلم. او همیشه باران عشق عظیم بر من در حالی که من در ساخت آن و عشق خود را هدایت ما به عنوان ما آن را رها کنید.”

این فیلم را ببینید اواخر Sushant Singh Rajput در یک نقش پیشرو در کنار debutante تاریخ Sanghi و سیف علی خان در جالب cameo. با روح موسیقی تفسیر, موسیقی, آهنگساز AR Rahman و ترانه سرا آمیتا باتاچاریا را به زندگی بسیاری از احساسات از این داستان. Dil Bechara داستان Kizie باسو و امانوئل Rajkumar Junior یا مانی و بررسی های خنده دار خطر ناک و غم انگیز ماجرا از زنده بودن و در عشق است. با هم Kizie و مانی سوار در یک on-off-up-down-غمگین و شیرین عمیق سفر به قلب که crazy little thing called زندگی است. آن آنها را می آموزد آنچه در آن به معنی احساس واقعا زنده و سقوط در عشق است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im