داستان پشت لالیگا باشگاه ویارئال

داستان پشت لالیگا باشگاه ویارئال – ورزشی

انتشار: Mar 23, 2020, 10:11 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

تا کنون فکر چگونه Villareal آمد به عنوان زیردریایی زرد? و یا زمانی که آنها به تصویب معروف خود را تمام نوار زرد? Here’s نگاهی به داستان پشت یکی از LaLiga’s متمایز ترین باشگاه ها

باشگاه معروف مستعار

ریشه در پشت باشگاه ال Submarino آماریلو نام مستعار – the ‘زیردریایی زرد” در انگلیسی به دو قسم هستند. یکی از قابل توجه زرد از تیم kit; دیگر این واقعیت است که طرفداران خود را شروع به آواز خواندن یک جلد از بیتلز آهنگ محبوب به همین نام به جشن ارتقاء از چهارم تا درجه سوم در سال 1967 تنها یک سال پس از این آهنگ منتشر شد با یاد گروه از لیورپول. نام مستعار گیر کرده بوده است.

دو نام متفاوت

جالب است که نام رسمی فوتبال باشگاه و نام رسمی این شهر نقش آن در های مختلف هستند. نام باشگاه با استفاده از زبان اسپانیایی-زبان املا ‘ویارئال,’ در حالی که شهر به طور رسمی شناخته شده به عنوان ویلا-املاک در محلی Valencian زبان. معنی? “رویال شهر” اشاره به آن توسط بنیاد جیمز اول پادشاه آراگون در 1274.

منحصر به فرد ترین رنگ کیت در LaLiga

Villareal

ویارئال شاید درخشان ترین تیم در همه LaLiga با همه زرد ، اما در واقع آنها شروع به بازی در سیاه و سفید و نه مانند کیت های محلی خود را رقبای Valencia CF امروز می پوشند. آن نبود تا سال 1946 است که آنها به تصویب رسید زرد رنگ اگر آنها نگه داشته تا شورت سیاه و سفید در ابتدا قبل از تعویض به شورت آبی و سپس زرد, کوتاه, به تازگی به عنوان سال 2005.

در حال تحول و نشان

ویارئال اولین نشان بسیار متفاوت بود به شکل کنونی آن. در اصل سیاه و سفید خود را در نوار باشگاه در نهایت اتخاذ زرد و قرمز راه راه از بخش خودمختار والنسیا پرچم. نسخه فعلی از نشان های این باشگاه حروف (VCF) یک تاج و پس زمینه آبی رنگ است در استفاده از سال 1966 تنها با چند ترفند کوچک در طول راه.

Groguet یکی از LaLiga اولین کثافت

باشگاه طلسم Groguet (“زرد” در Valencian) یک زیردریایی و در واقع یکی از قدیمی ترین کثافت در LaLiga داشتن آن ‘اولین’ در اکتبر 2001. آن را به نام محلی 12-old-boy از این شهر به نام خاویر Fuster Almela. چگونه بسیاری از بچه ها به سن و سال او این شانس را به ترک علامت خود را در زادگاه خود را ،

تاریخی ورزشگاه تقریبا یک قرن, پیر

باشگاه Estadio de la Ceramica زمین است که در واقع دومین در LaLiga بالا, پرواز, پشت Mestalla در کشور همسایه والنسیا. افتتاح در ماه ژوئن سال 1923 و در اصل شناخته شده به عنوان اردوگاه دلم ویارئال مسابقه باز کردن نیست در واقع ویژگی ویارئال به جای خوردگی همراه CD Castellon و SD سروانتس CF.

مدرن سرود

ویارئال رسمی باشگاه سرود است که در واقع کاملا جدید و تنها آمدن به اینکه در سال 1998 پس از ورود رئیس جمهور فعلی فرناندو Roig و این تیم برای اولین بار تا کنون ارتقاء به LaLiga سانتاندر, اسپانیا فوتبال بالا پرواز. بلیط فصل دارنده آنتونیو Pitarch نوشت کلمات و محلی عضو شورای آلفردو Sanz موسیقی تشکیل شده است. در سال 2008 راک و تلفیقی نسخه نیز ایجاد شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de