‘کفش’ توسط نویسنده محترم روشن Bhondekar دریافت شهرت جهانی!

‘کفش’ توسط نویسنده محترم روشن Bhondekar دریافت شهرت جهانی! – سرگرمی

انتشار: May 24, 2020, 17:48 IST | همکاری محتوا | بمبئی

با توجه به روشن Bhondekar را بی عیب و نقص مهارت های نوشتن کفش جلو رفتم برای برنده شدن مخاطبان در قلب و صعود تمجید در سطح بین المللی برای روح خود را-دست زدن به داستان.

The poster of The Shoes

پوستر کفش

روشن Bhondekar را کفش در ارتباط با تصور استودیو فیلم تولید برنده جهانی فیلم رقابت در سن دیگو (کالیفرنیا) و ایالات متحده آمریکا برای به رسمیت شناختن آزادی/ عدالت اجتماعی/اعتراض و همچنین یک انتخاب رسمی در F5: FPP مالی تمرکز FilmFest فلوریدا – ایالات متحده آمریکا به انتخاب تماشاگران جایزه.

روشن است که یک نویسنده شناخته شده از یک روستای کوچک در ماهاراشترا هند که آغاز شده به عنوان یک وبلاگ نویس در حال حاضر به دست آورد جهانی recognization برای بدن بزرگ خود را از کار. سفر خود را از یک شهر کوچک در هند به اسپانیا شده است در مجموع الهام بخش است. با توجه به خود را بی عیب و نقص مهارت های نوشتن کفش جلو رفتم برای برنده شدن مخاطبان در قلب و صعود تمجید در سطح بین المللی برای روح خود را-دست زدن به داستان.

شات به طور کامل در اسپانیا کفش یک داستان بر اساس یک کودک را به وقار و امن زندگی است. این فیلم کوتاه را با پرتاب نور در روز جهانی کودک آموزش و پرورش و فقر و رفتن زمان بیماری همه گیر کوروناویروس ضروری است به حق اقدامات لازم برای مقابله با فقر و فقدان آموزش و پرورش کودکان به ویژه کودکان دختر و پرورش است.

روشن همچنین نوشته شده کتاب مانند قاب: هنر خوش بینی و عشق – کلید خوش بینی: راه به سوی خوشبختی. او بهتر است به عنوان شناخته شده بین المللی نویسنده و مقاله نویس بلندگو و مدیر خلاق.

در سال 2017 روشن شد معاون رئیس جمهور از امید هند NGO. همچنین شناخته شده برای خود نخست مسئولیت در این سازمان بودند به درایو طرح برای توسعه مهارت های توانمندسازی زنان و حقوق بشر و آموزش و پرورش در سطح ملی است.

نه تنها کفش اما روشن Bhondekar را Hausla Aur Raste یک هندی فیلم کوتاه هم برنده جوایز معتبر در جشنواره بین المللی فیلم, یک, در, دهلی, کوتاه, جشنواره بین المللی فیلم به عنوان “ویژه جشنواره ذکر است در هند و یکی دیگر به عنوان “بهترین 1st Time فیلمساز’ جایزه در طول مدیترانه جشنواره فیلم کن.

همواره لذت را شاهد روشن این صنعت کار می کنند و جهان است که به دنبال به جلو به دیدن چنین الهام بخش محتوا در سال های آینده.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>