این Raikar مورد تبلیغی باعث می شود شما می خواهید به آن را از دست ندهید!


Atul Kulkarni, Neil Bhoopalam, Ashwini Bhave, Parul Gulati, Kunal Karan Kapoor, Reena Wadhwa و Lalit Prabhakar گرد هم می آیند برای Raikar مورد و تبلیغی شما را برای بیش بپرسید!

Picture Courtesy: Instagram

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Instagram

در یک کشور که در آن خانواده های ما هستند و در قلب ما بافت اجتماعی و پایه و اساس زندگی ما ‘به Raikar مورد’ یک propulsive جوی و جذاب سری جدید, درباره, خانواده, عشق و فریب و اسرار که آچار ما از هم جدا. چون گاهی اوقات خطرناک ترین مردم مبدل به عنوان خانواده!

این Raikar مورد یک edge-of-the-صندلی هیجان انگیز آن چنگ زدن با معضل ” به شما حقیقت را انتخاب کنید و بیش از خانواده؟’, و اگر اعتماد تا کنون می تواند واقعا مطلق بود. مخفی و نهفته در معرض زمانی که جوانترین عضو خانواده خودکشی – پشت سر گذاشتن یک دنباله از سوالات پاسخ داده نشده و مشکوک. داستان گستراند از Etasha نظر او به عنوان همراه با یک گریز از مرکز Goan پلیس جان تلاش می کند برای حل این مورد از Tarun خودکشی/ قتل است. یک مورد که در آن هر عضو خانواده می شود شک هر کدام با یک انگیزه قوی برای کشتن!

نگاهی تبلیغی حق در اینجا:

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de