اسطوره هوشمند هندی

اسطوره هوشمند هند – اخبار

منتشر شده در تاریخ: 30 مه سال 2020, 04:25 IST | لیندسی پریرا | بمبئی

چرا واتساپ جلو به طور مداوم افزایش جمعی ما نفس و ما را مانند به نظر می رسد درخشان ترین مردم روی زمین ؟

Staff of INHS Asvini watch as an Indian Navy helicopter showers flower petals at the hospital in Colaba. FILE PIC

کارکنان INHS Asvini سازمان دیده بان به عنوان یک هلیکوپتر نیروی دریایی دوش گلبرگ های گل در بیمارستان در Colaba. فایل عکس

من همیشه خوشحال زمانی که کسی در گسترش دایره آشنایان اشاره به همکار من سرخپوستان به عنوان هوشمند است. آنها پایه این کلیشه های معمول مماشات با NRIs در مورد چگونه سرخپوستان اجرا دره سیلیکون. آنها همچنین پایه این تصادفی واتساپ به جلو است که افزایش بیش از گذشته چند سال شعار ما برتری در هر حوزه از فعالیت انسان بدون هیچ مدرکی. این پوچ مهاجمان اجازه می دهد که فرستنده به راحتی چشم پوشی از این واقعیت است که وجود دارد چند نشانه از هوش میان 1.3 میلیارد نفر را که تا این کشور است.

چگونه یکی را به کمیت شعور مردم به هر حال ؟ یکی نیست به این پایه را بر این واقعیت است که یک تعداد انگشت شماری از آنها را مدیریت برای پیدا کردن بالا رتبه بندی مشاغل در غرب ؟ یکی نیست به تعداد هندی پزشکان و مهندسین در خارج از کشور و به سادگی فرض کنیم که اکثریت از سرخپوستان آموزش برای تبدیل شدن به پزشکان یا مهندسان? همچنین یک حرفه ای در پزشکی یا مهندسی به طور خودکار واجد شرایط یکی به عنوان هوشمند ؟ کمی خارش از این سطح است که همه را یک نیاز برای این اسطوره به محو به سرعت.
همه چیز ما است که بر اساس یک ذهنیت گله. پدر و مادر ما ما می خواهیم به مطالعه علوم نیست زیرا آنها بر این باورند که ذاتا ارزش ترین چیزی که به انجام, اما از آنجا که دوستان و همسایگان اصرار خود فرزندان به انجام چیزی مشابه به همین. میلیون ها نفر از ما گوسفند قابل پیش بینی مسیرهای پایین در مجموعه سنگ های طولانی قبل از ما پدر و مادر کمال خود ازدواج. در مناطق روستایی هند است و خدمات اداری برای پسران و اوایل ازدواج برای دختران همراه با فشار از انتخاب قانون, پزشکی و یا مهندسی در بزرگترین شهر در اطراف. شهری در هند, این همان تاکید بر حرفه ای از پیش تعیین شده تنها تفاوت بودن دانش آموزان اشاره کرد و نسبت به رتبه بالاتر موسسات یا دانشگاه خارج از کشور.

اعتقاد من این است که دقیق تر به خودمان تماس جوینده به جای هوشمند است. ما می خواهیم کودکان ما به افراد مورد مطالعه که می توانید آنها را غنی تر و نه انسان بهتر است. در این معامله چه ما قبول هستند کلید های میانبر با هیچ ماده واقعی است. این توضیح می دهد که چرا تکان دهنده تعداد زیادی از هندی مهندسی و مدیریت فارغ التحصیلان به طور معمول تلقی بیکار توسط شرکت های خارج از هند. آن را به دلیل بی امان ما تاکید بر یادگیری صدای موج به جای درک واقعی.
نگاهی به تجار ما احترام بسیاری برای به دست آوردن یکی دیگر از حس چگونه تاب خورده ما مفهوم هوش است. ما با نگاه کردن به افرادی که بازی در این سیستم به جای کسانی را که در مورد تغییر است. افرادی که مدیریت این بی رحمانه انجام این کار در جمعی ما هزینه به دلیل آن است که ما مالیات است که تا پایان پوشش جیب خود را, اما ما آنها را تحسین و به هر حال آنها را دعوت به کنفرانس ها به طوری که آنها می توانید به بحث در مورد چگونه بقیه از ما می توانند به آرزوی عنوان ثروتمند. ما انجام کسب و کار نیست گفت: هر چیزی هوشمند در دهه, اما ما فکر می کنم آنها را به عنوان درخشان به سادگی از آنجا که دارایی های خود را چند بار اندازه خود ما. آن است که خود را موجودی بانکی ما احترام نمی ارزش خود را به عنوان انسان به خاطر آنها انجام این کار ،

اگر ما واقعا مردم هوشمند ما نمی تواند تحت تأثیر چیزهایی که اکثر کشورهای توسعه یافته باید نقل مکان کرد و دور از. ما نمی تواند به راحتی منحرف سیاستمداران که می دانید که دکمه به فشار و سقوط تبلیغات در توییتر به جای توجه به هر ستون از آنچه به منزله یک دموکراسی سالم است که به طور سیستماتیک ضعیف در اطراف ما.

ما باید به بررسی آنچه در آن معنی که ما به خودمان دروغ در مورد ما عقل برتر به خاطر همه چیز هایی را که باید در کشت های ما نادیده گرفته شده است در این مسابقه نسبت به حقوق و دستمزد بالاتر. ما تربیت منعکس شده است در راه ما از کسانی که کمتر خوش شانس از ما پشتیبانی ما به صورت غیر انسانی و غیر طبیعی اجتماعی شیوه و چگونه ما انتقال ما بسیاری از تعصبات به فرزندان ما آموزش عوض بهتر است آنها را به بیشتر همدلانه و عاطفی مردم هوشمند است.

روشن ترین نشانه ای از چگونه هوشمند ما باید در پی این سال را به همه گیر. در حالی که کشورهای با بالاترین نرخ مرگ و میر متمرکز در آزمایش های گسترده اجتماعی فاصله و مرحله به مرحله مستندات ما پذیرفته تمدید حکومت است که تا به حال هیچ منطق پشت آنها فقدان برنامه ریزی برای مهاجران و آسیب پذیر ترین در میان ما و پراکندگی گل, گلبرگ, به جای توزیع تجهیزات پزشکی.

اگر شما در پیدا کردن زمان انجام برخی تحقیقات در چه درصدی از تولید ناخالص داخلی خود اختصاص داده است ما در کشور با شکوه برای بهداشت و درمان به عنوان مخالف به دفاع. این تعداد باید به شما بگویم آنچه که متوسط ضریب هوشی اکثر سرخپوستان واقعا است.

وقتی که او نیست, رجزخوانی در مورد همه چیز بمبئی لیندسی پریرا می تواند تقریبا شیرین است. او توییتهای @lindsaypereira
ارسال بازخورد خود را به [email protected]

نظرات بیان شده در این ستون به فرد و اصلا نشان دهنده آن از کاغذ

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im