موسیقی در سر من

موسیقی در سر من – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 23, 2020, 04:24 IST | لیندسی پریرا | بمبئی

میلیون ها نفر از ما به نوبه خود برای تلفن های موبایل خاص در زمان بحران به دلیل
چگونه آنها تسکین و کمک به ما در مقابله در راه های غیر قابل توضیح

An illustration of Ludwig van Beethoven during his piano performance in 1896.Pic /Getty Images

یک تصویر از لودویگ ون بتهوون در طول اجرای پیانو در سال 1896.عکس /گتی ایماژ

picبرخورد من با شروع جهانی ما مستند تبدیل به باخ. این بود غیر معمول نیست با توجه به این که موسیقی با این آلمانی که گذشت قرن ها پیش هنوز هم دارای قدرت فوق العاده ای به زخم التیام یابد. و من تبدیل شده به چه چیزی تبدیل شده است مهم تر برای من به عنوان من بزرگتر: گلدبرگ تغییرات و ویولن سل سوئیت کنسرتو و cantatas که من استفاده بیش از من در جوانی تنها به کشف آنچه که آنها تا به حال به ارائه هنگامی که من نیاز آنها بیشتر است.

بسیاری از ما این موسیقی متن به زندگی ما که تغییر اساسی بسته به چگونگی تکامل ما. من اغلب پیدا کردن آن عجیب و غریب به آویزان در اطراف با دوستان قدیمی که هنوز هم گوش دادن به موسیقی راک, نه به خاطر من دوست ندارم آهنگ دیگه اما چون من سوال که چرا آنها در ادامه به بخشی از زندگی خود را.

من تشخیص آسایش آنها ارائه و احساس لغزش به یک گرم امنیتی پتو می آید که از آواز Sweet Child O’ Mine با مردم شما را خوانده و آن را با برای چند دهه. من دیگر دریافت کنید که احساس سهولت هر چند احتمالا به این دلیل که من دیگر خودم فکر می کنم به عنوان بخشی از هر گروه از مدرسه و یا collegemates. آنها به نظر می رسد به حفظ بخش هایی از خود را تحت کهربا در حالی که من شکست خورده اند.

به عنوان شخصی من مستند کشیده به هفته, من پیدا کردم خودم را تبدیل به دور از آرامش از باخ به سمت جذاب تر توسط کوارتت بتهوون.

یکی که اشغال شده من, به من نگاه کردن من پنجره بر روی خیابان که در آن هیچ چیز منتقل شد Op. 131 او String Quartet No. 14 in C-sharp minor متشکل از یک سال قبل از او گذشت در سال 1827. این نوع از کار است که می تواند اشغال برای یک عمر و در اواخر کوارتت را به طور معمول به عنوان قله از مجموعه است که نشان می دهد تفاوت های ظریف به عنوان یکی صرف زمان بیشتری را با آنها.

من خودم کشیده شده به آن را دوباره و دوباره, نه به خاطر این به من کمک کرد احساس می کنید بهتر است اما به دلیل آن شروع به آینه دقیق در بین زمین که در آن من و بقیه سیاره ما تا به حال سهوا خودمان را در.

من نمی توانم توصیف Op. 131 چرا که کلمات اضافی به نظر می رسد به کار. موسیقی برای تلفن های موبایل وهم آور و آخرتی. آن flits در سراسر حالات عاطفی و به نظر می رسد به ما ارسال یک پیام های پیچیده را که آشکار خواهد شد تنها پس از ما دهه را صرف ترکیب مرموز آن شکل به ما روال.

من دوست دارم گوش دادن به چگونه نوازندگان توصیف آن هر چند به خاطر آنها معمولا مجهز به ابزار لازم. کتاب “بتهوون برای بعد سن: زندگی با رشته کوارتت’ توسط ادوارد Dusinberre از Takács کوارتت تلاش می کند به توضیح آنچه در آن به معنی دست و پنجه نرم کردن با چیزی بسیار به یاد ماندنی به عنوان چهار نفر امتحان کنید و آن را به زندگی با هم در هر زمان آنها نشستن به بازی.

غم انگیزترین چیزی که در مورد موسیقی کلاسیک است که چگونه است که به راحتی اخراج به عنوان نخبگان و نادیده گرفته نفع tunes که به ندرت در زندگی فراتر از تابستان است.

بخشی از این می تواند در داران از موسیقی خود را که اغلب بیرون رفتن از راه خود را به احداث موانع مصنوعی بین آثار و لذت بردن از آن است. این لباس های گران قیمت و rarefied فضای سالن های کنسرت را کمی به شنوندگان موسیقی احساس خوش آمدید, راه های ورزشی آرنا می کند.

بخش دیگری از مشکل نهفته است در این موسیقی خود را که نمی مرموز به همان اندازه به عنوان آن نیاز ما به گوش دادن. ما در حال حاضر انسان با دهانه توجه کوتاه گرفتار توسط Infinite ویدئوها و سه دقیقه کمدی روال ما سرگرمی مطالب dumbed پایین و فراموش شدنی. برای جلوگیری از آنچه که ما انجام می دهند و توجه به کسی که نواختن کلارینت, اغلب به نظر می رسد کمتر مانند لوکس از یک ورزش بی معنی. از دست دادن همیشه ما را هر چند.

من توصیه نمی باخ و یا هر موسیقی که حرکت من به دوستان و خانواده چون خیلی از آن شخصی است. خصوصی ما, موسیقی متن متعلق به ما به تنهایی و باید که در راه ماندن تا زمانی که ما پیدا کردن کسی که ارزش به اشتراک گذاری آنها را با. روزی روزگاری ما استفاده می شود برای ایجاد کتاب های برای مردم ما را دوست داشت به عنوان یک راه دادن آنها را زیرچشمی نگاه کردن به آنچه ما نقل مکان کرد و ما ساخته شده است. امروز یک لیست پخش Spotify در به نظر نمی رسد به عنوان نیمی از خاطره انگیز.

یکی از سوالات مورد علاقه هر زمان که من معرفی به کسی که من می خواهم به می دانم که بهتر است همیشه چه موسیقی شما گوش دادن به?’ من بارها و بارها نشان داد که افرادی که با پاسخ مطلوب ‘انواع موسیقی’ هستند تقریبا هرگز ارزش گرفتن به دانستن است.

وقتی که او نیست, رجزخوانی در مورد همه چیز بمبئی لیندسی پریرا می تواند تقریبا شیرین است. او توییتهای @lindsaypereira
ارسال بازخورد خود را به [email protected]

نظرات بیان شده در این ستون به فرد و اصلا نشان دهنده آن از کاغذ

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de