وجود دارد هیچ چیز مانند رضایت از مهر و موم کردن واقعا افسانه ای بازی سطح: برخی از آنها دردناک دیگران به سادگی با بسته بندی های فراموش نشدنی جزئیات و مکانیک بازی. در هر صورت نمادین ترین و به یاد ماندنی خواهد شد آزمون زمان ایستاده و در ادامه با ارزش تکرار. در اینجا OGN قطعی لیست بزرگترین سطح بازی از همه زمان.


Mario Kart 64, رنگین کمان جاده ای:

این سطح ارائه می دهد پارسه ناب ماریو Kart تجربه انتخاب وزغ رانندگی کردن مسیر و کاهش به خالی را احاطه کرده است که امیدوار است که در آن کشتن این ناپاک قارچ سر جانور تنها به نا امید او به عنوان بازگشت دوباره.

تبلیغات

هالهکتابخانه:

شاید نمادین ترین سطح در یکی از بزرگترین تاریخ اول شخص اکشن که در آن استاد ارشد باید به مبارزه با گروه ترکان و مغولان بیگانه زامبی به نام سیل از طریق عنوانی کتابخانه بنابراین او می تواند خود را کپی Simone de Beauvoir را اخلاق از ابهام.

تبلیغات

Call Of Duty: Modern Warfare 2, No Russian:

در حالی که در اوایل بازی مانند Crash Bandicoot ممکن است مورد ضرب و شتم این عنوان به پانچ با وادار کردن علاقهمندان به شرکت در جرم عکسبرداری از شهروندان ما می توانیم همه توافق دارند که Modern Warfare 2 انجام این احساسی فروشي در راه است که هرگز فراموش نخواهد شد.

تبلیغات

Half-Life 2: “ما اصلا به Ravenholm…”:

عنوان این افسانه ای در سطح بسیار شوم است که ما هرگز تا شجاعت به بازی آن را دور انداخت ما کپی از این بازی خواهد شد و با صدای بلند شروع به گریه ی این دختربچه اگر هر کسی تا آنجا که اشاره به آن است.

تبلیغات

افسانه از موبایل و کامپیوتر: نوعی الت موسیقی شبیه نای از زمان معبد آب:

این آب وارد شده به پازل سیاه چال بود قطعا خسته کننده در زمان, اما هیچ چیز می تواند ضرب و شتم احساس رضایت آمد که با خرید یک مجوز خرید از نینتندو و انجام دقیقا آنچه در آن گفت: برای 45 دقیقه ،

تبلیغات

Grand Theft Auto IV: سه برگ شبدر:

بانک دزدی برای پایان دادن به تمام بانک heists. این سطح میخ هر جزئیات از مدل دقیق پلیس هلیکوپتر استفاده شده توسط NYPD به حساس و اسناد بانکی است که شامل چندین Rockstar برنامه نویسان واقعی شماره امنیت اجتماعی.

تبلیغات

Froggerسطح 3:

تمرکز بر روی حرکت سریع اتومبیل ناپدید سیاهههای مربوط و خوراکی تمساح می شود همه سخت تر پس از Frogger را خواستار و به او می گوید او فکر شده است بسیاری به تازگی و آنها باید صحبت کنید زمانی که او به خانه می شود.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im