لوکس وقار خداحافظی

لوکس وقار خداحافظی – اخبار

منتشر شده در تاریخ: 29 مه سال 2020, 04:27 IST | روزالین D’mello | بمبئی

من خوش شانس بوده است که تا به حال شانس به خانه من هشت سال اما همان قانای€™t توان گفت از مهاجران که بی خانمان شده اند از ایشان به خاطر بشریت جمعی شکست

Migrant workers arrive at Lokmanya Tilak Terminus to board a train to Bihar. Pics/ Sameer Markande

کارگران مهاجر وارد در Lokmanya Tilak پایانه به هیئت مدیره یک قطار به Bihar. عکس/ Sameer Markande

حتی اگر آن را در یمن بر من من مشکل بزرگ تجسم من خروج از آپارتمان من در کایلاش تپه. من سعی کردم به حدس و گمان بر جزئیات. وجود خواهد داشت برخی از مقدار از فشار برای دریافت همه چیز به یک ون در حال حرکت. در این دو روز در حال حاضر و پس از آن ما باید تخلیه آپارتمان تقریبا به طور کامل.
ما باید در دو مورد سه چمدان دو شده اند که بسته بندی شده به طوری که آنها آماده هستند به بررسی در هر زمان که ما در نهایت قادر به هیئت مدیره پرواز ما به ایتالیا. من در طول نوشتن من میز و صندلی و پرینتر که باقی خواهد ماند با مونا که در خانه ما زندگی خواهند کرد تا خروج ما به همراه پنج کتاب عنصری به تحقیقات من, خاطرات من و لپ تاپ من.

من کولر را به یکی دیگر از دوستان نزدیک خانه. من loaning عملکرد بسیاری از وسایل به دوستان فقط به عنوان من سعی شده است از طریق هر وسیله ممکن به مهندس اخلاقی حرکت می کند که در آن به جای به سادگی خلاصی از چیزهایی که من پیدا کردن داوطلبان برای آنها.

آن را مانند من شده است پراکندگی قطعات از آپارتمان من در بسیاری از خانه های مختلف و ایده من را پر می کند با برخی از شادی. من نمی دانم چه آن را به احساس می کنم مثل راه رفتن دور برای آخرین بار. نه ساکن در اینجا دیگر هیچ. داشتن آشپزخانه خود من رفت و آمد با دو چمدان به قاره دیگر و بازآموزی خودم به یک تعریف جدید از صفحه اصلی.

من نقل مکان کرد و قبل از بین آپارتمان ها در دهلی اما من همیشه به حال برخی از چیزهایی که باید تسهیل حس تداوم. برای لحظه ای لباس من و من خاطرات را به انجام برسانند که تابع از خدمت به عنوان یک پیوند بین گذشته و حال و آینده.

رفته از طریق فرایند نیاز به دید چه شد خانه من برای هشت سال گذشته من حتی نمی توانید تصور کنید چه تروما در انتظار کسانی است که تا به حال نشده که لوکس. من به عنوان خوانده شده در پنج شنبه نسخه ای از اواسط روز در مورد مهاجران که امضا کردن توافق نامه اجاره نامه در بمبئی به امید گرفتن یک قطار و بازگشت به روستاهای خود در شمال که در حال حاضر رشته به دلیل گریزان قطار هرگز آمد و آنها را اجرا کنید از مواد غذایی است.

که متعلق به این کشور است ؟ من اغلب تعجب می کنم. ساختار اغلب شبیه به یک Downtown Abbey. وجود دارد که این اقلیت از filthily غنی و تمام بقیه از ما بندگان زندگی در محله های نگهداری غرور خود را با کمی پاداش ممنون به توان جایگزین بردگان در مورد لوکس بودن کار.

باید آن را خسته کننده به pitied تمام وقت به درک همیشه به عنوان یک دسته است که باید با کمک, که باید دریافت کننده موسسه خیریه است که به نظر می رسد باید سپاسگزار دیده می شود. به ویژه هنگامی که شما می دانید که آنچه شما واقعا می خواهید به زندگی می کنند یک زندگی نسبی کرامت است. شما می خواهید به قادر خواهید بود برای به دست آوردن نان خود را از طریق کار سخت خود را از طریق بدن خود را کار و قادر به طبخ و خوراک خود و خانواده خود را و به indulgences و به خنده و آرامش و شود.

زمانی که مونا به من نشان داد یک پیش نمایش از گزارش الجزیره در هند در طول COVID-19 مستند میله میله به هوا بیش از آخر هفته من سوخته به دیدن یکی از شخصیت های سرب یک ریکشا دستگاه کشش ایستاده در خط با عروق برای دریافت به طرز وحشیانه ای پخته شده, بو کردن مواد غذایی از مقامات دولتی. کاهش می یابد به یک دولت و نه حتی به انتخاب آنچه که شما را به شکم شما را نمی دانید زمانی که شما ممکن است قادر به تحمل هر چیزی شبیه یک وعده غذایی مناسب و معقول است که روح خرد کردن.

مردسالاری قرار می دهد خیلی از بار کسب درآمد برای خانواده در مرد و خیلی از وظیفه پرورش در زنان وجود دارد و تقریبا هیچ دامنه برای برابری یا مشارکت زمانی که نگرانی اصلی شما این است که چگونه به غذا وابسته به دهان.

ما همچنان به اشتباه تمرکز ما خشم در Coronavirus. آن است که این ویروس است که معلول جنبه های ما هر روز به جای حکومت بد. ما باید آن را که. و این بی ملاحظه حکومت است که منحصر به فرد به دولت مرکزی و حزب حاکم. آن چیزی است که ما در طول تاریخ برای حل و فصل چرا که ما در ما مشروط خشوع, internalised که ما سزاوار نیست بهتر است.

این است که چرا مقاومت کار شده است هرگز بیشتر حیاتی است. کسانی از ما که به اندازه کافی ممتاز به احساس گرسنگی باید اعمال فشار بر مدنی مقامات برای انجام وظایف خود به ورزش بیشتری در نظر گرفتن و شمول است. آن را باید تبدیل به ما کار تمام وقت به سوال همه نادرست اطمینان بودن دست ما برای مقاومت در برابر کورکورانه بلع نهفته است ما در حال تغذیه از طریق برنامه ریزی های تلویزیونی, آدرس.

ما باید برای متوقف کردن invisibilising افراد دیگر گرسنگی و آن را بخشی از آگاهی ما در حالی که دانستن که وجود دارد این است که در واقع به اندازه کافی مواد غذایی در جهان به حل بحران گرسنگی اگر فقط ما می تواند به اندازه کافی احضار خواهد شد به بررسی سرمایه داری. ما باید اصرار بر پرداخت بیش از این مبلغ جزئي اعلام شده به عنوان حداقل دستمزد است. در حالی که ما همه همدست در کابوس است که میلیون ها نفر از مردم زندگی می کنند از طریق در حال حاضر همه ما می تواند بخشی از یک مطلب با وقار راه حل است. ما مدیون یکدیگر تا این حد.

تعمق در زندگی و زمان Everywoman, روزالین D’Mello معتبر هنر منتقد و نویسنده از یک کتاب, من عاشق. او توییتهای @RosaParx

ارسال انتقادات و پیشنهادات خود را [email protected]

نظرات بیان شده در این ستون به فرد و اصلا نشان دهنده آن از کاغذ

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de