خرید رپورتاژ

مرد نامرئی به انتشار در هند در فوریه 28 – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: فوریه 13, 2020, 19:36 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

امی برنده الیزابت ماس starrer مرد نامرئی برای ضربه به صفحه نمایش در هند به زبان انگلیسی و هندی

Image courtesy: PR

حسن نیت ارائه میدهد تصویر: روابط عمومی

Universal Pictures International هند برای آزادی امی برنده الیزابت ماس (ما کنیز داستان) starrer مرد نامرئی. برنامه ریزی برای ضربه زدن تئاتر در هند در فوریه 28, فیلم خواهد
باز به دو زبان انگلیسی و هندی به تهیه کردن برای طرفداران ژانر وحشت در سراسر کشور است.

وحشتناک داستان مدرن وسواس مرد نامرئی با الهام جهانی کلاسیک هیولا شخصیت و کارگردانی شده است و اجرایی تولید شده توسط Leigh Whannell. این فیلم تولید شده توسط Blumhouse Productions’ جیسون بلوم زمان-روز استاد ژانر وحشت.

به دام افتاده در یک خشونت کنترل ارتباط با ثروتمند و دانشمند درخشان سیسیلیا کاس (خزه) فرار در مرده شب و از بین می رود به مخفی با کمک خواهرش (هریت Dyer, NBC در عبور) خود را دوست دوران کودکی (Aldis Hodge مستقیم Outta Compton) و دختر نوجوانش (طوفان رید HBO را Euphoria). اما زمانی که سیسیلیا سوء استفاده ex (Oliver Jackson-Cohen) خودکشی و برگ او سخاوتمندانه بخشی از ثروت گسترده سیسیلیا مظنون مرگ خود را جعل. به عنوان یک سری از وهم آور انطباقها نوبت کشنده و تهدید زندگی کسانی که او را دوست دارد سیسیلیا سلامت عقل شروع به باز کردن به عنوان او به شدت تلاش می کند تا ثابت کند که او در حال شکار توسط کسی که هیچ کس می توانید ببینید.

این فیلم به کارگردانی و اجرایی تولید شده توسط Leigh Whannell, از خود فیلمنامه و نمایش داستان. Whannell یکی از اصلی conceivers اره حق رای دادن که اخیرا کارگردانی ارتقاء و موذی: فصل 3.

تولید کننده تمام فیلم در جهانی نیروی عظیم منهدم کننده پاکسازی حق رای دادن به عنوان به خوبی به عنوان استودیو فیلم های پرفروش از تقسیم و شیشه به خارج—توضیح می دهد که هیولا ماندن نزدیک به Jason Blum. بلوم می گوید: “جهانی بزرگ تاریخ در وحشت از طریق هیولا فیلم از ʼ30s و ʼ40s. که lore بيشترین در استودیو. من تا به حال یک جلسه با رئیس دانا لانگلی و او می خواست برای تقویت عضلات است که اعمال شد به طوری که اغلب توسط هیولا. از آنجایی که ما شده ایم در مقایسه با آن دوران جهانی از آنجا که ما انجام داده ایم بسیار ترسناک با استودیو آن را مانند به نظر می رسید بسیار طبیعی مناسب است.”

“کسانی که هیولا, فیلم, در حال نزدیک و عزیز را به قلب من” بلوم همچنان ادامه دارد. “همین دلیل است که من می خواستم برای انجام این کار. مفهوم ما این بود که این داستان مربوط به امروز است. و این تنها چیزی است که شخص انجام داده است و با مرد نامرئی.”

این فیلم نیز تولید شده توسط کایلی du Fresne (ارتقا یاقوت کبود) برای تیر دروازه خورد عکس. اجرایی تولید کنندگان Whannell, Beatriz سقویرا چارلز لیتون رزماری سوختگی بن گرانت, Couper ساموئلسون و جانت ولتورنو. مرد نامرئی یک شرکت تولید تیر دروازه خورد تصاویر استرالیا و Blumhouse Productions, در ارتباط با, عصبی, تیک, برای جهانی تصاویر.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im