سامری خوب از COVID-19 همه گیر

سامری خوب از COVID-19 pandemic – اخبار

به روز شده: مارس 02, 2020, 13:42 IST | همکاری محتوا | بمبئی

پدر و پسر اواز ارائه مواد غذایی کیت به 50 ، 000 خانواده در Bandra غرب و 58,000 خانواده در Bandra شرق.

Zeeshan Siddique and Baba Siddique

Zeeshan صدیق و بابا صدیق

سه بار MLA از Bandra غرب سیاستمدار بابا صدیق و پسر ماهاراشترا جوانترین MLA از Bandra شرق Zeeshan صدیق رسیدن در طول شیوع کروناویروس که در آن شهر در حال تجربه یک مستند است که تاثیر lakhs از خانواده ها است. Zeeshan و پدر خود بابا صدیق فوق العاده مؤثر و کار دور ساعت به ارائه کمک به lakhs از خانواده های نیازمند که مبتلا هستند به دلیل مستند.

تلاش های خود رسیده اند نقطه عطف مهمی از 1.25 لاک خانواده در سراسر بمبئی و دیگر قطعات ماهاراشترا. به رسمیت شناختن همچنین از هیچ یک دیگر از سلمان خان است که در توییتی در مورد تلاش های خود را. “ما در حال اجرا 5 جامعه آشپزخانه که تغذیه حدود 4000 نفر روزانه حدود 32 تن مواد غذایی در آمده روزانه و یک تیم از 150 نفر که شامل رانندگان لودر هکرها و تحویل مردان با هم کار کنند به این علت است. ما نیز رسیدن به ده نفر از نقاط مختلف ماهاراشترا می گوید:” بابا صدیق.

pic

پدر و پسر اواز ارائه مواد غذایی کیت به 50 ، 000 خانواده در Bandra غرب و 58,000 خانواده در Bandra شرق. در حالی که Zeeshan که در بخشی خود را ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت گفت: “ما در حال دادن مواد غذایی کیت با ملزومات مانند برنج و دال نمک و روغن و چای و قند و شکر است که بسته بندی شده و تحویل داده شده توسط تیم من در حوزه و در سراسر شهرستان .” او اضافه می کند که “من همچنین بسیاری از درخواست ها در رسانه های اجتماعی از کشورهای مختلف متفاوت احزاب سیاسی و فعالان اجتماعی ما مطمئن شوید که این درخواست در حال انجام در بمبئی است.”

اگر آن را هرگز پایان دادن به کار بابا و Zeeshan خیریه توزیع شبکه های پشتیبانی شده توسط یک تیم در حال قرار دادن در هر تلاش برای نگه داشتن تعهد اجتماعی خود را از تلاش هیچ کس گرسنه می خوابد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im