برچیدن روال

برچیدن معمول – اخبار

انتشار: Mar 27, 2020, 03:59 IST | روزالین D’mello | بمبئی

این مستند در حال تغییر است زندگی ما در بیشتر راه بیش از ما می توانید تعداد عمیق ترین یکی بودن که ما بیشتر می توانید برنامه را

We're no longer counting on the curfew being lifted by April 15, and I’ve made peace with the fact that I may have to simply sell my belongings. Pic/ Rosalyn Dmello

ما دیگر در شمارش حکومت نظامی بودن برداشته آوریل 15 و I’ام ساخته شده صلح با این واقعیت است که من ممکن است به سادگی به فروش وسایل من. عکس/ روزالین Dmello

picدر اواسط راه از طریق دوش آب سرد — برای اولین بار یکی از لذت بخش در بهار امسال — من شنیده ام T. S. Eliot قرائت در کوتاه لهجه انگلیسی گزیده ای از فرقه شعر “ترانه عشق J. Alfred Prufrock.”

به جز آنجا که حافظه من نمی توانستم در خدمت من خوب ذهن من تنها می تواند التماس کردن برای تلفن های موبایل از برخی از خطوط این یکی به طور خاص “و در واقع وجود خواهد داشت زمان” از آنجا که یک بخش از آن را تکرار طریق بقیه از این آیه. من تا به حال به آن نگاه کنید تا بعد از آن و وقتی که من دوباره خواندن آیه بازبینی شعر پس از تقریبا دو سال است.

“وجود خواهد داشت زمان وجود خواهد داشت زمان/برای آماده سازی دیدار چهره به چهره که شما را ملاقات کند;/وجود خواهد داشت زمان به قتل و ایجاد/و زمان برای همه کار می کند و روز از دست/که بلند کردن و رها کردن یک سوال در بشقاب شما; زمان برای شما و هم برای من/و زمان هنوز به صورت صد indecisions,/و برای یک صد سند چشم انداز و تجدید نظر/قبل از مصرف یک نان برشته و چای.”

آن را حدود 11 am. من نمی تواند به یاد داشته باشید که چگونه بسیاری از روز گذشته بود از ما تا به حال به انتخاب خود قرنطینه به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض ما به مردم قبل از رسمی حکومت و مستندات تحمیل شده بود. از آغاز ماه مارس ما تنها فعالیت در فضای باز شامل حال بازی بدمینتون در مستعمره پارک. امروز صبح متوجه شدیم که بیش از حد را باید به حالت تعلیق درآمد. من احساس دل شکسته.

ما در بازگشت از پارک در اطراف 7.45 هستم تصمیم گیری توجه به این نشانه آن است که منع ما از ورود. بدن من تا به حال به دست آورد و طعم به صورت روزانه قلبی جنبش پس از من پرسید من شریک برای به اشتراک گذاشتن با من برخی از روال تمرین خود را.

در اواسط راه از طریق من گریه نه خیلی چون من مکیده اما چون من ماتم از دست دادن و در عین حال یکی دیگر از جنبه های من, روزمره, و یکی که به من متصل به یک روال از من صبا روز وقتی که در طول تعطیلات تابستان ما را از خواب بیدار در ساعت 6 صبح رفتن به کلیسا و سپس بازگشت و بازی بدمینتون تا زمانی که خورشید ساخته شده است و حضور آن احساس به شدت ما کور شد آن نور بود و به آن روز. این یک بازی من خوب و یکی که احساس می کند مانند یک فضای امن برای رقابت به آشکار.

من انجام برخی از تمرینات با من شریک برای تقویت اصلی من. او بیمار بود با من در فوران و ما ادامه داشت تا زمانی که او فکر می کرد که من انجام داده بود به اندازه کافی.

سپس ما تضعیف به فردی ما صبحانه روال. او دوست دارد به ماست در حالی که تماشای پخش اخبار از عم در حالی که من می خواهم به نشستن در میز نوشتن و یا تماشا یا خواندن چیزی که من chomp از طریق یک کاسه برشتوک با موز قطعه قطعه goji توت, شیر و کمک به عسل از Tramin.

امروز صبح احساس های مختلف هر چند به این دلیل که شب قبل از من تا به حال تصمیم به سازماندهی مجدد کار من در منطقه و آماده سازی آن برای ‘مطالعه’ در طول مستند. تحت شرایط مختلف تجربه من از این شکننده لحظه در تاریخ بشریت احتمالا می تواند بیشتر شده است اندازه گیری می شود. چه علائم این اورژانس است چگونه عمیقا آن را ادامه خواهد داد و به تاثیر توانایی ما برای ایجاد هر نوع از برنامه های.

شریک زندگی من شده بود احساسی آماده سازی من برای این رویداد پس از پایان ماه فوریه. او به من هشدار داد که من نمی خواهد بود قادر به سفر برای من میدانی ، نه تنها در جنوب آسیا بلکه در هند است.

اما ما تصمیم می گیرید که چه چیزی ممکن است ما را از آپارتمان در اواسط ماه مه و ارسال بسیاری از وسایل که من ناشدنی متصل به گوا. سپس او گیراندم که دولت مرزها را نزدیک و ما را در تمام احتمال, باید صبر کنید تا زمانی که حکومت نظامی برداشته شد. در این مرحله حتی اگر ما یک پرواز رزرو شده برای 17 مه ما مطمئن هستیم اگر هواپیمایی را حتی در کسب و کار تا آن زمان.

ما دیگر در شمارش حکومت نظامی بودن برداشته آوریل 15, و من صلح با این واقعیت است که من ممکن است به سادگی به فروش اموال من, بنابراین من می تواند به خروج این آپارتمان. حتی اگر من خانه فوق العاده-مالک خواهد به راحتی به من اجازه اقامت در دیگر, من در حال حاضر می خواهم یک تعهد به خودم به ساده زندگی من, این بدان معنی است که در حالی که برای پیدا کردن راه هایی برای پرداخت اجاره نیست.

من خودم به کاری. من در نهایت به قبول است که برای لحظه ای این است واقعیت ما است و آن را بیهوده به ادامه خواهید به اعمال آژانس بیش از آن. تنها برنامه ما را روزانه شامل چه به طبخ برای ناهار و شام و چه زمان به برنامه درس آلمان. زمانی که من بیشتر نگران من ‘پاک’ با یادگیری crotchet. و من به خودم بگویم که این زمان می تواند یک هدیه. این می تواند یک شکل از فضل.

تعمق در زندگی و زمان Everywoman, روزالین D’Mello معتبر هنر منتقد و نویسنده از یک کتاب, من عاشق. او توییتهای @RosaParx
ارسال انتقادات و پیشنهادات خود را [email protected]

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>