بازیگران FALTU جشن نه سال با یک بازی سرگرم کننده مجازی مراسم

بازیگران FALTU جشن نه سال با یک بازی سرگرم کننده مجازی reunion – سرگرمی

انتشار: May 01, 2020, 19:14 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

F. A. L. T. U بازیگران Jackky Bhagnani, Riteish Deshmukh, Arshad Warsi, Angad Bedi, Puja گوپتا و Chandan روی Sanyal کامل نه سال امروز

Pooja, سرگرمی, کمدی فیلم F. A. L. T. U بازیگران Jackky Bhagnani, Riteish Deshmukh, Arshad Warsi, Angad Bedi, Puja گوپتا و Chandan روی Sanyal کامل نه سال امروز. سال 2011 آزاد شد یک لحظه آمار در میان جوانان برای خود relatable طرح و شخصیت های همراه با نمودار-busting پا-بهره برداری شماره ‘Chaar Baj Gaye (حزب Abhi Baaki Hain)’. کارگردانی شده توسط Remo Dsouza, این فیلم به دنبال به چهار دوست است که تقریبا خود را شکست امتحانات و نگاهی به اقدامات از جان گذشته برای نجات خود دلتنگ آتی.

جشن نه سال, بازیگران F. A. L. T. U رو با هم در یک رسانه های اجتماعی زندگی می کنند reminiscing در مورد این فیلم و موفقیت آن است. بخشی از این جلسه بود Jackky Bhagnani, Riteish Deshmukh, Remo Dsouza و Puja گوپتا که دوباره برخی از سرگرم کننده آنها تا به حال نه سال پیش در مجموعه ای از فیلم است.

Jackky Bhagnani, که بازی خوش برخورد Ritesh در این فیلم نمی تواند شادتر صید می شود با بازیگران “این فوق العاده برای ارتباط با هر کس و به خصوص در زمان مستند وضعیت. آن را به ارمغان آورد بسیاری از خاطرات. من فکر می کنم F. A. L. T. U یک فیلم که مربوط است حتی امروز و متصل با تعداد زیادی از جوانان است.”

“بازگشت در سال 2011 ما قادر به ایجاد سحر و جادو با یک فیلم مانند F. A. L. T. U” , گفت: مدیر Remo Dsouza. “من فکر می کنم این واقعیت است که آن را می توانید با اتصال جوانان امروز نیز این است که شهادت به آن داستان سرایی و ارتباط خود را به عنوان یک مفهوم است.”

faltu

F. A. L. T. U بود پردیس-کمدی ساخته شده است که امواج آن پیام و relatable طنز. فیلم محبوب ترین آهنگ ‘Chaar Baj Gaye (حزب Abhi Baaki Hain)’ شد افسانه ای شماره, آیا به عنوان فیلم تفسیر در سیستم آموزش و پرورش. این اقدام را احترام به خود هتاک عنوان و تشویق جوانان به دنبال رویاهای خود را و کشف یک حرفه ای است که برای آنها مناسب است.

Pooja سرگرمی تا به حال بسیار موفق سال با آن فیلم اخیر Jawaani Jaaneman انجام بسیار خوبی در دفتر جعبه را. آنها همیشه کشیده شده و به تولید محتوا-محور فیلم که داستان جالب در حالی که سرگرم کننده است. با Varun Dhawan و سارا علی خان بازیگران حمال No. 1, آنها همچنین اعلام کرده اند خود را بعد از دو فیلم بل پایین با سوپراستار Akshay Kumar بازی سرب و سوزاندن قطار است که در عین حال برای رفتن به طبقه.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>