کتاب Sushant Singh Rajput با استعداد! Shraddha Kapoor سهام شیرین پست خود دوست داشتن حافظه

کتاب Sushant Singh Rajput با استعداد! Shraddha Kapoor سهام شیرین پست در loving memory – سرگرمی

به روز شده: Jun 20, 2020, 12:46 IST | Hitlist تیم | بمبئی

در حال حاضر او به اشتراک گذاشته تصویر کتاب, راز, اصول نابغه توسط IC Robeldo که SSR بود استعداد او را در حالی که آنها تیراندازی برای فیلم است.

Shraddha Kapoor

Shraddha Kapoor

Shraddha Kapoor بود که در میان چند B-Town مردمی که با حضور در مراسم تشییع Sushant Singh Rajput مانده بود و به دور از ارسال پیام تسلیت برای او Chhichhore (2019) شرکت ستاره. در حال حاضر او به اشتراک گذاشته تصویر کتاب, راز, اصول نابغه توسط IC Robeldo که SSR بود استعداد او را در حالی که آنها تیراندازی برای فیلم است. او نوشت: “تلاش شده است برای پذیرش آنچه اتفاق افتاده است و به نظر آمدن با آن دشوار است.” کاپور recollected زمان بازیگران و خدمه سفر کرده بود اواخر بازیگر خانه رعیتی در Pawna نزدیکی لوناوالا. “این یک مکان زیبا شده بود و ما وحشت زده شده با صلح و آرامش از طبیعت,” او اضافه شده است.

pic

Sushant Singh Rajput شد, مبارزه با افسردگی در طول چند ماه گذشته و تحت درمان همان. مرگ نابهنگام این بازیگر آمده است در یک شوک بزرگ به بالیوود مشهور و طرفداران به طور یکسان.

Sushant خود را آغاز شوهای سفر با Nadira Babbar را Ekjute گروه تئاتر در سال 2008. این بازیگر رو بزرگ خود را در تلویزیون با Kis Desh Mein Hai Meraa Dil. او تبدیل به یک نام خانگی با Balaji Telefilms’ Pavitra Rishta که او در آن بازی Manav Deshmukh یک نقش ثابت کرد که به دستیابی به موفقیت و برای که او موفق به دریافت چندین جایزه به عنوان بهترین بازیگر تلویزیون.

تصویری: بالیوود شوکه بیش از Sushant Singh Rajput مرگ

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net