خون برادران band به یک ابتکار فوق العاده برای کمک به COVID-19 بيمار

خون برادران band به یک ابتکار فوق العاده برای کمک به COVID-19 بيمار – سرگرمی

به روز شده: Jun 01, 2020, 19:58 IST | Mohar باسو | بمبئی

خون برادران گروه تصمیم گرفته است برای کمک به COVID-19 بيمار با اهدای خود رسیدگی از موسیقی خود را!

The Blood Brothers Band

خون برادران Band

خون برادران انتشار امید – جوان ترک خواهد پرداخت دو برابر پول ساخته شده از جریان به COVID-19. یک چیز وجود دارد که سه جوان بچه ها رفتن که موسیقی بود که پس از آن باعث به گروه “برادران خون” که شامل ریتم گیتاریست Snehal سرب گیتاریست & vocalist Khyatt و درامر Drona.

Khyatt و Drona شد فقط 12 و 8 سال زمانی که آنها با تشکیل گروه آنها منتشر شد اولین آلبوم خود را “اثیری” در سال 2019 است که بسیاری از تمجید و عشق در سراسر جهان است.

جوان, indie در, اعضای گروه باید فقط خود را کاهش یافته است آخرین تک به نام امید در ذهن نگه داشتن زمان همه گیر و آن را به یک آهنگ که به تصویر می کشد و القا امید برای مبارزه با همان.

در لمس پایه با Khyatt او اظهار داشت: “این بار دشوار است و تنها چیزی که ما را نگه می دارد رفتن امید است فقط از طریق موسیقی ما, ما در تلاش برای القای همان در میان مردم”

این گروه نیز تصمیم گرفت تا به دور از همه این اقدامات از همان به COVID-19 بیماران و اهدا خواهد شد دو برابر درآمد آنها از این جریان از این آهنگ.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de