که در حال مرگ از نور

که در حال مرگ نور – اخبار

انتشار: May 04, 2020, 04:15 IST | لیندسی پریرا | بمبئی

مسن تر من بیشتر من فکر می کنم در مورد مرگ و میر است که باعث می شود
من سوال همه چیز من یک بار فکر می کردم مهم بود

I like to think that the idea of death has changed how I approach the business of life. Pic/istock

من می خواهم به فکر می کنم که این ایده از مرگ اتحادش را تغییر چگونه من رویکرد کسب و کار و زندگی است. عکس/istock

picمن یک شهروند ارشد با وجود پیامدهای آنچه که من را انتخاب کنید به نوشتن در مورد در اینجا. من نه افسرده نه من دوره نقاهت بعد از غم و اندوه را در از دست دادن یک دوست و نه این که هر چیزی برای انجام با امکان همه گیر پاک کردن همه ما. من به سادگی فکر کردن در مورد مرگ چون من خودم انجام می دهند که خیلی بیشتر از من استفاده می شود به.

آن را به عنوان مرضی که من یک بار فکر کردم این امر می تواند احتمالا چون من آمدن به شرایط با این واقعیت است که هیچ یک از ما خواهد بود در اطراف در برخی از نقطه. که هرگز به من رخ داده است به عنوان یک نوجوان به طور طبیعی وقتی بدن من به من گفت که دنیا مال من بود برای گرفتن و احتمالات پیش رو بودند بی حد و حصر.

آن را به من رسید که من تبدیل 20 هر چند که کسی که من به مدرسه می رفت با گذشت یک تصادف دمدمی مزاجی. این بود کسی که من تا به حال شناخته شده از من بود; کسی که من دیدم تقریبا روزانه سال که رفت پس از کالج و هرگز آمد. در مراسم تشییع جنازه در مواجهه با غم و اندوه خود را از پدر و مادر و خواهر و برادر و دوستان من شوکه شده بود وحی که زندگی می تواند بسیار شکننده است.

دیگر مرگ و میر به دنبال. همسر و بستگان و یا دوستان ادعا حوادث و بیماری است. من از دست پدربزرگ و مادربزرگ و معلمان و همکاران و به آرامی شروع به رسیدن به این ایده از آنچه در آن به معنی فانی. این چیزی نیست که افرادی که قبل از من در زمان به عنوان طولانی به قبول چرا که مرگ و زندگی یک بار بیشتر از نزدیک در هم تنیده از آنها در حال حاضر. یک زن و شوهر از قرن ها پیش ما می دانیم که پدر و مادر به طور خودکار فرض بسیاری از فرزندان خود را نمی خواهد زنده ماندن کودکی. قبل از پیشرفت در پزشکی چیزی به ظاهر بی اهمیت به عنوان یک سرد حمل می تواند کسی دور است.

ترس ما از مرگ نمی فراتر از مرزهای ما در شهرستانها یا به سادگی از آنجا که مناطق روستایی هند هنوز هم چنگ زدن با نوع بحران که پس از اشغال خیلی بیشتر از ما. خارج بمبئی کودکان در ادامه به مرگ از سوء تغذيه در حالی که دیگران همچنان به از دست دادن زندگی خود را بدون دسترسی به مراقبت های بهداشتی. این غم و اندوه آنها احساس نمی, هر, کمتر, اما یک تصور چشم انداز خود را در چگونه زندگی می کنند این است که به شدت به اطلاع شکننده طبیعت از وجود خود.

من می خواهم به فکر می کنم که این ایده از مرگ اتحادش را تغییر چگونه من رویکرد کسب و کار و زندگی است. بسیاری از تصمیمات من در حال حاضر شخصی مالی و یا حرفه ای هستند و بر اساس چه مدت من فکر می کنم من. آن تغییر کرده است راه من ارتباط برقرار کردن با دوستان تحت تاثیر قرار چگونه و یا چرا من خرید و من سوال بسیاری از آنچه من فکر کردم مهم است که من از دانشگاه فارغ التحصیل شد.

سلیقه من منعکس کننده این نسبتا نوظهور راحتی با مرگ بیش از حد. که در آن من یک بار با استعداد نسخه از Trainspotting با Irvine Welsh, من در حال حاضر انتخاب جوآن Didion سال از تفکر جادویی. دومی در سال 2005 منتشر شده بود نوشته شده است به عنوان یک وسیله Didion مقابله با عبور ناگهانی از همسرش پس از یک سال بعد از مرگ دختر خود را. من به نوبه خود به این کتاب اغلب نه به این دلیل که نوشتن قانع کننده است که در آن است اما از آنجا که من زده چگونه ادبیات همچنان به ما ارائه ابزار که با آن به مدیریت آنچه که اغلب فراتر از توانایی ما برای درک.

دیگر وجود دارد چیزهایی که من شروع به مسلم با من نوظهور پذیرش مانند این واقعیت است که من نمی خواهد رشد با افراد جوان بودم ، دوستی که من فکر خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای شروع به باز کردن در درزهای به عنوان کسانی که من یک بار زندگی می کردند در کنار حرکت به شهرها و کشورهای دیگر. همچنین جالب است که چگونه کسانی که به من نزدیک بود به در سال های شکل گیری در حال حاضر می دانم که تقریبا هیچ چیز از آنچه در زندگی من است. اولویت های من منتقل کرده اند و چیزهایی که من فکر کردم غیر قابل مذاکره باید معلوم بود جای تعجب بی اهمیت است.

من اعتقاد دارم که آن را خوب به فکر کردن در مورد مرگ هر یک بار در در حالی که دلیل آن را باید در تاثیر بر چگونگی تکامل ما به عنوان یک کشور بیش از حد. اغلب احساس می کند که اگر ما رگرسیون نه فقط در راه ما ادامه خواهد داد برای حفظ آنچه در سایر نقاط جهان منتقل شده است فراتر از آن, اما در راه ما بشدت تمام امکانات از ما کودکان در حال رشد در یک جایی بهتر از ما به دنیا آمده اند.

من می خواهم به فکر می کنم که من شخصا در نهایت موفق به رشد است. این یک دستاورد از انواع که من دوست دختر سابق خواهد بود بسیار خوشحال است.

وقتی که او نیست, رجزخوانی در مورد همه چیز بمبئی لیندسی پریرا می تواند تقریبا شیرین است. او توییتهای @lindsaypereira
ارسال بازخورد خود را به [email protected]

نظرات بیان شده در این ستون به فرد و اصلا نشان دهنده آن از کاغذ

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>