خرید رپورتاژ

Thappad پر سلب مسئولیت ناهی? سازندگان Taapsee Pannu بعدی بپرسید مربوط سوال – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 21, 2020, 21:27 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Taapsee Pannu و سازندگان در حال حاضر گسترده حمایت خود را به طومار درخواست برای تکذیبنامهها به آن اضافه شود در فیلم های که نمایش بر روی صفحه نمایش خشونت ،

Taapsee Pannu in a still from the video

Taapsee Pannu, هنوز هم از این ویدئو

از تریلر این فیلم با برچسب خط “Thappad – Bas itni سی baat?”, که به ایجاد گسترده ای بورسی و همچنین لرزش است که نشان می دهد تاثیر جدی به یک سیلی به چند شهرستان در حال انجام نمایش Thappad است که مورد ستایش قرار داد به عنوان مهم ترین فیلم های سال.

سازندگان این فیلم شده است حذف پیام محور تبلیغی واحد برای جلب راست مکالمات. Taapsee Pannu و سازندگان در حال حاضر گسترده حمایت خود را به یک Change.org طومار درخواست برای تکذیبنامهها به آن اضافه شود در فیلم های که نمایش بر روی صفحه نمایش خشونت ،

برای ارائه قابل توجه این پیام Taapsee دیده می شود در یک مفهوم تصویری پرسش های بینندگان – چرا ما باید مسئولیت برای ‘Thappad’ بر روی صفحه نمایش زمانی که ما یک برای مصرف الکل و بدرفتاری با حیوانات?

این ویدیو را ببینید در اینجا:

تغییر دهید. org هند و سازندگان Thappad گرد هم آمده اند به اصرار سانسور مدیره آن را اجباری برای فیلم های که نمایش گذاشتن هر نوع خشونت در فیلم های خود را به حمل سلب مسئولیت.

Nida حسن, کشور, مدیر, تغییر دهید. org هند “هنگامی که بسیاری از فیلم های ما پر شده با misogynistic تصاویر از زنان در فیلم هایی مانند Thappad ماشه وجدان جمعی ما. Taapsee حمایت Mahika دادخواست یک بیانیه قدرتمند برای هند صنعت فیلم به مسئولیت برای درست پیام در خشونت خانگی است که تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از زنان در کشور ما در هر روز است.”

بازیگر خواستار بینندگان به امضای طومار پس از کل فیلم طول می کشد سهام از همه چیز است که نشان داده شده است به عنوان یک مسئولیت برای یک فیلم در حد یک مکالمه بین دو بازیگران سرب. قطعا سازندگان در حال آمدن است تا با منحصر به فرد طول می کشد و با هر تصویری. نه تنها زودتر دارایی یک اعتصاب برای اینکه بیشتر گزارش شده به عنوان خواسته شد Taapsee از مخاطبان اما حتی این تصویری است برای تبدیل شدن به یک جنبش با آن تاثیرگذار پیام.

بسیار در انتظار فیلم Thappad است که تولید شده توسط Anubhav Sushila سینها و بوشان Sudesh کومار و کارگردان Anubhav Sushila سینها, بازیگران Taapsee Pannu است که برای انتشار در فوریه 28.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im