خرید رپورتاژ

Thappad: چگونه Anubhav Sinha کردم بهترین واکنش برای تریلر از دوستان خود! – سرگرمی

به روز شده: Feb 10, سال 2020, 19:31 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Anubhav Sinha شده است به گرفتن برخی از پاسخ فوق العاده برای تریلر از فیلم Thappad اما است که یکی از بهترین? فیلمساز سهام خود را دوست دارد!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Anubhav Sinha

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Anubhav Sinha

مورد ستایش قرار داد به عنوان این سال را به صورتی خواهد بود که حق قیاس به ارتباط و اهمیت است که این فیلم Thappad نگه می دارد – مرحله سوم از هتتریک است که Anubhav Sinha آوردن به مخاطبان پس از ملک و ماده بودند که هر دو توسط مخاطبان و منتقدان. زمانی که مدیر دوستان به تماشای این فیلم خاص این واکنش توسط دوست خود چیزی است که باعث می شود آن را خاص تر!

گفتن ما در مورد تجربه Anubhav Sinha سهام “بهترین تعریف برای من زمانی بود که یکی از دوستانم گفت که من نمی توانستم باور است که Thappad ساخته شده است توسط یک مرد.” Thappad یک داستان از آمریتا, بازی های برگزار شده توسط Taapsee که به ظاهر کامل زندگی و روابط شکسته است با یک کف دست زدن. اما یکی سیلی به اندازه کافی به سوال چه رابطه ای می ایستد ؟ باید یک سیلی لرزش او اعتماد و یا یک Thappad بس Itni سی Baat?- این همه چیزی است که فیلم برداری در آن روایت است.

پس از دستیابی به موفقیت مهم و جعبه دفتر با ماده 15 و Anubhav Sinha بازگشته است با یکی دیگر از فیلم Thappad تولید شده توسط Anubhav Sinha و بوشان کومار بازیگران Taapsee Pannu عرضه خواهد کرد و در 28 فوریه سال 2020 است.

از این که که از بالیوود به منتقدان هر کس با محبت تریلر و داستان Anubhav Sinha کارگردان. Thappad تولید شده توسط Anubhav Sinha و بوشان کومار بازیگران Taapsee Pannu عرضه خواهد کرد و در 28 فوریه سال 2020 و در تمام کشور در حال حاضر در انتظار برای این فیلم.

پوستر از Thappad را در خود ایجاد کرده بود سر و صدا برای دلایل درست. تریلر این فیلم مورد ستایش قرار داد به عنوان تند و روده غم انگیز در همان زمان. حتی به تازگی منتشر شده, آهنگ, Ek Tukda Dhoop که فورا زده حق آکورد از قلب ما.

افرادی که به تماشای آن را در حال حاضر تماس با Thappad به عنوان مهم ترین فیلم های سال. با میراثی از فیلم هایی مانند ملک و مقاله 15, Thappad به ارمغان می آورد و در عین حال یکی دیگر از موضوع به اجراء که در آن گفت و گو Thappad. بس itni سی baat? در حال حاضر ساخت عمیق ترین تاثیر است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de