با تشکر از شما ظهور به عنوان پر استفاده ترین شکلک در توییتر

با تشکر از شما ظهور به عنوان پر استفاده ترین شکلک در توییتر – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Jul 26, 2020, 18:16 IST | یک خبرنگار | بمبئی

بسیاری از مردم را نیز با استفاده از توییتر در ماه های اخیر به بیان قدردانی خود را به کارگران پزشکی, فروشگاه مواد غذایی, کارگران, کارگران بهداشت خانواده و دوستان

Top emojis on Twitter dominating the COVID-19/ #StayAtHome conversations

بالا emojis در توییتر مسلط COVID-19/ #StayAtHome مکالمات

زمانی که چیزی اتفاق می افتد در جهان اتفاق می افتد در توییتر و emojis الهام گرفته اند برخی از خلاق ترین بیان در این سرویس بیش از چند سال گذشته است. به این منظور توییتر رونمایی بالا emojis که تحت سلطه مکالمات در خدمات با شروع از ژانویه 01, سال 2020 به 10 ژوئیه سال 2020 است.

بالا 10 بیشترین استفاده از emojis در توییتر

Top-Ten-Emojis

چهره ها با اشک شادی بود بالا ترین استفاده از emoji در توییتر. The emoji یک چهره زرد با پوزخند بزرگ, سوگند, ابرو و چشم اشک ریختن از خنده. آن است که به طور گسترده ای استفاده می شود برای نشان دادن لذت در چیزی خنده دار یا لذت بخش است. این شکلک به ادامه سلطنت در توییتر به عنوان پر استفاده ترین به عنوان ثبت شده در سال 2019 بیش از حد نتیجه آشکار خنده و یا طنز به عنوان مهمترین و ابراز احساسات در توییتر.

با صدای بلند گریه چهره دوم-بیشترین استفاده از emoji در توییتر. این گریه کردن با صدای بلند صورت معمولا انتقال تسلی ناپذیر غم و اندوه و یا احساس افسردگی, اما همچنین ممکن است بیان دیگر احساسات شدید مانند قریب به اتفاق شادی. این بیش از حد خود را حفظ رتبه #2 در خدمت مفهوم مردم به راحتی در مصرف به توییتر برای به اشتراک گذاشتن مطلق احساسات.

با 415 درصد افزایش رشد شفاعت صورت امن موقعیت برای سوم بیشترین استفاده از emoji در توییتر. آن است که یک چهره زرد با furrowed ابرو و چشم مرطوب که به نظر می رسد جذاب و یا التماس برای چیزی. آن را نیز ممکن است معنی احساس لمس بودن یک ژست.

به عنوان مردم در زمان به توییتر برای به اشتراک گذاشتن خنده های هیستریک در مورد موضوعات مختلف از نورد در طبقه خنده یا ROFL emoji رتبه #4 نظر اکثر استفاده از emojis در توییتر. این چهره خندان با قلبی چشم از نزدیک دنبال پس همانطور که مردم با شور و شوق و ابراز احساسات خود از عشق و شیفتگی و ستایش در خدمات.

ششمین موقعیت اشغال شده بود با چهره افسرده emoji استفاده می شود که برای انتقال طیف وسیعی از احساسات مانند ناامیدی و احساس گناه و یا تنهایی. آتش emojiکه معمولا استفاده می شود نماد برای انتقال, عصر جدید, زبان عامیانه روشن (را می توان به عنوان “عالی” یا “عالی”), ثبت رشد 290 درصد بیش از مدت مشابه سال گذشته به ترتیب رتبه 7. به دنبال اين بود كه چهره خندان با دل. استفاده می شود برای بیان مبارک و محبت و احساسات این شکلک ثبت رشد 119 درصدی در استفاده از توییتر.

چهره چشمانشان و تفکر صورت امن رتبه 9 و 10 بود. در حالی که چهره چشمانشان اساسا دیجیتال ژست یک چشم-رول انتقال احساسات از مخالفت و نا امیدی و یا خستگی; دومی است که معمولا در نظر گرفته شده برای نشان دادن یک فرد در فکر از دست داده.

بالا emojis در توییتر مسلط COVID-19/ #StayAtHome مکالمات:

همانطور که جهان را تغییر داد و اساسا در سال 2020 با توجه به شیوع COVID-19 مردم استفاده منحصر به فرد emojis برای انتقال احساسات خود را در مورد برخورد با جدید عادی و بیان احساسات و افکار خود را در توییتر. بیشترین استفاده از emojis در توییتر نمایندگی COVID-19 / اقامت در خانه مکالمات برجسته ‘ماندن در خانه’ شکلک های میکروب, یکی دیگر از نسخه از ‘ماندن در خانه’ به دنبال چهره با نقاب بود. این مدلول مکالمات در اطراف تم داخل خانه ماندن و تمرین های اجتماعی فاصله گذاری به روز رسانی در سراسر COVID-19/ coronavirus خود را به عنوان به خوبی به عنوان تشویق به اتخاذ اقدامات ایمنی مانند نگه داشتن یک چهره پوشانده شده است.

تاثیر COVID-19 در مکالمات ما و رفتار مشهود است در emoji استفاده از روند در مقایسه با سال گذشته وجود داشته اند خوشه در استفاده از سبد خرید ماسک صورت و کاغذ توالت emojis در کنار قطره در استفاده از emojis مربوط به سفر و حضور در حوادث و کوتاهی مو.

Trending-nobel-Emojis

بسیاری از مردم را نیز با استفاده از توییتر در ماه های اخیر به بیان قدردانی خود را به کارگران پزشکی, فروشگاه مواد غذایی, کارگران, کارگران بهداشت خانواده و دوستان است. این است که در انعکاس emoji استفاده بیش از حد: استفاده از “متشکرم” از emoji افزایش 89 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

چگونه برای وارد کردن emojis در توییتهایی

  • باز صدای جیر جیر خود را آهنگسازی جعبه
  • اضافه کردن یک شکلک با کلیک کردن بر روی آیکون شکلک
  • با کلیک بر روی دکمه صدای جیر جیر به ارسال صدای جیر جیر به مشخصات خود را

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید