خرید رپورتاژ

تانه سبزی فروشندگان گرد هم می آیند برای یک شخص فروشنده جراحی کاهش وزن – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 14, 2020, 17:48 IST | یک خبرنگار |

با توجه به اضافه وزن او مواجه می شوند مشکلات سلامتی مختلف مانند لغزش دیسک, دیابت کنترل نشده بر داروهای شدید تنگی نفس حتی در انجام کارهای ساده, فشار خون شدید و تورم هر دو پا

Vasant Kanade

Vasant Kanade از

Dr Manish Motwani, چاقی, جراح Aastha بهداشت و درمان انجام شده با موفقیت جراحی bariatric در 51 ساله فقیر سبزی فروش بود که قادر به کار با توجه به افزایش وزن. Aastha بهداشت و درمان و تانه سبزی فروشندگان گرد هم آمدند به منظور بالا بردن وجوه را به یک زندگی جدید به همکار فروشندگان.

51 ساله Vasant kanade از فروش سبزیجات در تانه بازار است. او درآمد حدود 15000 تومان در هر ماه است. او در چاقی از دوران کودکی است. او تلاش بسیاری برای کاهش وزن, استراتژی, در خانه, اما هیچ چیز به نظر می رسید کار به نفع خود. خود را وزن 140 کیلوگرم و BMI 51.4. با توجه به اضافه وزن او مواجه می شوند مشکلات سلامتی مختلف مانند لغزش دیسک, دیابت کنترل نشده بر داروهای شدید تنگی نفس حتی در انجام کارهای ساده, فشار خون شدید و تورم هر دو پا. او استفاده می شود به صرف حدود 8000 تومان/ پشت داروها و مشاوره دکتر هر ماه. پس از پیاده روی به خودی خود دشوار بود, رژیم غذایی و ورزش بودند از این سوال برای او. او می دانست که تنها راه برای از دست دادن وزن بود bariatric عمل جراحی است. از این رو خود دکتر پیشنهاد برای کاهش وزن, جراحی تنها گزینه است.

پس از ملاقات با دکتر Manish Motwani در Aastha بهداشت و درمان Mulund و دیگر بیمارانی که وزن از دست رفته پس از جراحی bariatric آقای Vasant در بر داشت امید برای نتیجه بهتر از این رو او در نظر گرفته به انجام جراحی کاهش وزن. هر چند که تنها گزینه پول بود که موانع برای او. کل هزینه این عمل جراحی حدود Rs 3.50,000/-. او خطاب به همکار خود سبزی فروشندگان در مورد عمل جراحی و هزینه. او تنها پس انداز خود را از 25.000 تومان/ و هیچ راهی وجود دارد که او می تواند سازماندهی مقدار باقی مانده. پس از یک روز او شگفت زده برای دیدن که او همکار 43 سبزی فروشندگان گرد هم آمدند به صندوق جراحی خود با کمک 2500 تومان/- به تومان 3,000 هر عنوان در هر ظرفیت خود را و جمع آوری تومان 1,18,000. با این کار کل مجموعه افزایش یافته و به Rs 1,43,000/-. او با نزدیک شدن Dr Manish Motwani با این پول و پس از دانستن تلاش های خود را و درک نیاز فوری به عمل جراحی Aastha مراقبت های بهداشتی در زمان مسئولیت مقدار باقی مانده و حتی تا حد زیادی از پایان خود را برای درمان بیشتر.

Dr Manish Motwani, چاقی, جراح Aastha بهداشت و درمان گفت: “بیمار آقای Vasant kanade از موفق به ‘جمعیت-صندوق’ خود را جراحی bariatric. از آنجا که مقدار کوتاه بود ما تصمیم به مراقبت از باقی مانده هزینه ها و ارائه خدمات بیمارستان رایگان از هزینه.

Laparoscopic Sleeve gastrectomy می تواند به عنوان یک جراحی کاهش وزن روش است که انجام لاپاروسکوپی با قرار دادن ابزارهای کوچکی از طریق چند برش کوچک در قسمت فوقانی شکم است. “در طول عمل جراحی حدود 70 درصد معده برداشته شده است ترک یک لوله شکل معده است که در مورد شکل یک موز. پس از عمل جراحی بیمار به تدریج افزایش خواهد یافت رژیم غذایی خود از مایعات به پوره مواد غذایی به رژیم غذایی نرم و در نهایت می توانید مصرف مواد غذایی طبیعی پس از یک ماه مانند هر فرد دیگری” می افزاید: Dr Motwani.

آقای Vilas Ambre سبزی فروشنده خان گفت: “تقریبا از 10 سال گذشته ما رعایت شده اند چگونه برادر ما Vasant چهره مشکلات با توجه به سنگین وزن. زمانی که Vasant به ما اطلاع در مورد درمان و کمبود بودجه همه ما گرد هم آمدند و به فکر کمک به ما در هر ظرفیت. ما فکر کردیم که این مفید خواهد بود و پشتیبانی به او و خانواده اش. ما بسیار خوشحالیم که ما کمی سهم و دکتر پشتیبانی کمک خواهد کرد Vasant و خانواده اش. ما مطمئن شوید که ما کمی ابتکار می توان چشم بازکن برای کمک به دیگران بیش از حد.”

بیمار Vasant kanade از اظهار داشت: “من زندگی پر از بدبختی بود و به بالا از آن همه وجود دارد یک بار اضافی از دیگر مسائل مربوط به سلامت. من هزینه تقریبا. تومان 8000/- در هر ماه برای دارو و بازدیدکننده داشته است دکتر. من قادر به حضور در محل کار نیز به طور موثر و بنابراین من درآمد نیز کاهش می دهند. من عضو تنها درآمد خانواده است. با این عمل جراحی و نعمت پشتیبانی و خواسته های همه عزیزان من, من احساس می کنم زندگی من تغییر خواهد کرد برای خوب است. من مطمئن هستم که با این عمل و تلاش پزشکان و کارکنان, من از دست دادن وزن و سلامت من مسائل را حل کنید و من قادر خواهد بود برای ایستادن روی پای من دوباره و کار و کسب درآمد برای خانواده من. من با تشکر از Dr Motwani و همکار من فروشندگان که به من کمک کرد تا جمع آوری پول برای عمل جراحی به اجاره نامه جدیدی از زندگی”.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im