Kangana Ranaut که تمام مجموعه به ستاره biopic از Jayalalithaa یکی از نمادین ترین شخصیتهای هند با عنوان Thalaivi به نظر می رسد خیره کننده در این فیلم هنوز هم از.

Kangana Ranaut in Thalaivi

Kangana Ranaut در Thalaivi

Kangana Ranaut که تمام مجموعه به ستاره biopic از Jayalalithaa یکی از نمادین ترین شخصیتهای هند با عنوان Thalaivi به نظر می رسد خیره کننده در این فیلم هنوز هم از. Jayalalithaa آغاز زندگی حرفه ای اش به عنوان یک بازیگر در جنوب هند صنعت فیلم و بعد از آن در ادامه برای تبدیل شدن به نخست وزیر, Tamil Nadu.

هند مخاطبان همیشه شیفته فیلم, در فیلم و سیاست و Thalaivi ترکیبی از هر دو برای گفتن یک داستان واقعی از یک شخصیتی جذاب. یک فن-باشگاه Kangana مشترک جدید هنوز هم در آن Instagram حساب و بازیگر ناخن آن را به طور کامل.

یک نگاه حق در اینجا:

سازندگان نیز Arvind سوامی در هیئت مدیره به عنوان آن اعلام شد چند هفته بازگشت. Thalaivi مسلما پیچیده ترین نقش بازیگر زن حرفه ای هم از نظر فیزیکی تغییر و تحول و درک عاطفی شخصیت است. نقش فراتر از پروتز و نیاز به درک و روان از این بانو به عنوان به خوبی.

همه برای آزادی در تاریخ 26 ژوئن سال 2020 Thalaivi خواهد بود یکی از Kangana سه نسخه از سال اول بودن Panga و دیگر اینکه Dhaakad انتشار در دیوالی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im