Thala Thala! MS Dhoni است رئیس بزرگ از IPL

Thala Thala! MS Dhoni است رئیس بزرگ از IPL – ورزشی

انتشار: May 24, 2020, 10:46 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در 13th سالگرد VIVO IPL, MSD نامگذاری شد بزرگترین در تمام دوران (بز) کاپیتان در داخل بدن IPL توسط Star Sports داوران

Picture Courtesy/ MS Dhoni Instagram

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/ MS Dhoni Instagram

با سه VIVO IPL عناوین با Chennai Super Kings هند یکی از بزرگترین cricketing رهبر, MS Dhoni یک معما است! در 13th سالگرد VIVO IPL, MSD نامگذاری شد بزرگترین در تمام دوران (بز) کاپیتان در داخل بدن IPL توسط Star Sports داوران در گل سرسبد خود را نشان می دهد کریکت متصل می شود. کاپیتان سرد که متناوب درصد پیروزی از 60.11 ، pipped Rohit Sharma که منجر سرخپوستان بمبئی به رکورد چهار عنوان.

ماهندرا سینگ Dhoni شده است یکی از بسیاری از بازیکنان دریافت کرده است که یک دمی خدا وضعیت در کریکت هند. از ساخت اولین بازی خود را در یک تیم متشکل از افسانه Dhoni تنها موفق به موفقیت چنگ زدن به ویژه پس از او رهبری تیم هند به جهان T20 عنوان در سال 2007. از آن را برعهده قد و قامت خود را نگه داشته و در حال رشد! Chennai Super Kings برداشت او را در ازدواج VIVO IPL حراج که در آن او را به گران قیمت ترین بازیکن در سال 2008 و پس از آن شروع MSD تحول از یک بازیکن به یک آیکون.

با بیش از 4000 اجرا می شود به طور متوسط تقریبا 42 در داخل بدن IPL Dhoni بارها اثبات اهمیت خود را به عنوان حیاتی دندانه دار در CSK چرخ. توانایی های خود را به پایان بازی دیدم کاپیتان سرد به عنوان پیشرو در اجرای گلزن در 2019 edition. او رهبری تیم خود را به 8 نهایی بیشتر توسط هر یک کاپیتان در این مسابقات است و تیم خود را تضمین می رسد بالا 4 در 11 از 12 فصل در داخل بدن IPL.

علاوه بر سهم خود را به بازی Dhoni نیز موفق به برنده شدن قلب از تیم خود را. تمجید Dhoni را کاپیتانی خود درس, ستاره های ورزشی و کارشناس سابق جام جهانی برنده سریع کاسه Ashish Nehra گفت: در کریکت متصل “من برای انتخاب بزرگترین کاپیتان MS Dhoni, زیر که کاپیتانی خود درس من حداکثر می شود آن را برای تیم ملی و یا در لیگ. من بازی نمی تحت Rohit بنابراین من انتخاب MS Dhoni.”

علاوه بر Rohit, Dhoni نیز در مواجهه با رقابت سختی از Gautam Gambhir که در زمان KKR به 2 IPL جایزه پیروزی. Shane Warne, آدم Gilchrist و دیوید وارنر نیز بخشی از نخبگان نامزد لیست.

همراه با Ashish Nehra ستارگان ورزشی کارشناسان سانجی Manjrekar دارن Ganga Scotty Styris مایک Hesson Dean Jones, راسل آرنولد, Simon Doull و Graeme Smith انتخاب Dhoni خود را به عنوان بز – کاپیتان.

در مورد داوران
هیئت داوران متشکل از 50 عضو که شامل سابق کریکت (20) ارشد ورزشی روزنامه نگاران (10), آمار & تحلیلگران (10), پخش (7) و مجریان (3) و تحلیلگران که انتخاب بهترین از میان لیست 10 بازیکن برتر در هر رده و یک لیست از 5 بازیکن در هر یک از دسته بندی های از بزرگ ترین کاپیتان و مربی است. یک لیست کوتاه از 3 نام بر اساس 50-عضو هیئت داوران آرای بودند و سپس بررسی بر سابق KKR کاپیتان و دو بار قهرمان لیگ Gautam Gambhir سابق کاپیتان تیم ملی انگلستان و جهان T20-برنده رودخانه Kevin Pietersen ICC جام جهانی و لیگ قهرمان Ashish Nehra, 2007, ICC World T20-برنده همه طفیلی عرفان Pathan و سابق نیوزیلند pacer و VIVO IPL مفسر دنی موریسون که برداشت برندگان.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de