Thahar جعفر آهنگ: Ajay Devgn خواستار همه را به آرامش و شاد

Thahar جعفر آهنگ: Ajay Devgn خواستار همه را به آرامش و شاد – سرگرمی

به روز شده: Apr 25, 2020, 14:40 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Ajay Devgn ساخته عاطفی درخواست تجدید نظر به طرفداران خود را به ماندن در خانه در میان coronavirus مستند با راه اندازی یک آهنگ خاص با عنوان Thahar Ja

Image source: Ajay Devgn's Instagram account

منبع تصویر: Ajay Devgn را Instagram account

در میان شیوع کروناویروس, افراد مشهور گرفته تا مسئولیت به درخواست تجدید نظر به همه برای ایمن ماندن از اقدامات احتیاطی جلوگیری از وحشت و خودداری از گسترش شایعات. Ajay Devgn بیش از حد پیوست ارابه موسیقی و احساسی درخواست تجدید نظر به طرفداران خود را به ماندن در خانه با راه اندازی یک آهنگ خاص با عنوان Thahar Ja.

پخش آهنگ در اینجا:

این ویدئو شده است آواز و تشکیل شده توسط Mehul Vyas و قلم آنیل Verma. در این ویدئو عاطفی Devgn تجدید نظر به مردم به داخل خانه های خود بمانند و استراحت از فعالیت های منظم خود به خاطر خانواده خود را. پسر خود را از یوغ همچنین باعث می شود ظاهر در پایان این موزیک ویدیو.

اشتراک گذاری ویدیو در Instagram رسیدگی Singham بازیگر نوشت: “قابل تامل است. منعکس کننده. دعا. ما آب و این طوفان با هم. ایمن ماندن, ماندن مبارک. Apno ke liye #ThaharJa #IndiaFightsCorona (sic).”

قبل از این, Akshay Kumar آمد تا با یک نسخه ویژه از آهنگ Teri Mitti از فیلم خود را Kesari برای نشان دادن قدردانی خود را به پزشکان و پلیس کار selflessly در طول این زمان تست.

سلمان خان خیلی به ما روحیه ‘Pyar Karona’ آهنگ که ما را تشویق به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس با هم. این ستاره اولین آلبوم موسیقی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru