آزمون C’ship برنامه ODI لیگ به بحث در ICC CEC دیدار

آزمون C’ship برنامه ODI لیگ به بحث در ICC CEC دیدار – ورزشی

به روز شده: Apr 21, 2020, 07:55 IST | PTI | دهلی نو

این ODI لیگ بود که در ماه ژوئن شروع اما اولین سری تحت آن — آفریقای جنوبی دور سه مسابقه لاستیک در برابر سریلانکا در هفته اول ماه ژوئن — لغو شد در روز دوشنبه با توجه به همه گیر

Representational picture

بازنمودی تصویر

ICC مدیران ارشد کمیته (CEC) را مورد بحث پیامدهای مالی COVID-19 همه گیر بیش از یک کنفرانس در روز پنج شنبه است که در آن تست دنیای قهرمانی و ODI برنامه لیگ را هم می آیند تا برای شور و مشورت است. این ODI لیگ بود که در ماه ژوئن شروع اما اولین سری تحت آن — آفریقای جنوبی دور سه مسابقه لاستیک در برابر سریلانکا در هفته اول ماه ژوئن — لغو شد روز دوشنبه به دلیل بیماری همه گیر.

ICC اجرایی مانو Sawhney گفت: “این نشست اولین گام در یک فرایند جمعی ما به عنوان ارزیابی تاثیر این جریان جهانی همه گیر و با هم کار کنند تا این ورزش می توانید از ظهور آن را در یک موقعیت قوی. “ما نیاز به به اشتراک گذاری دانش و شروع به ساخت یک درک عمیق از آنچه که آن را به از سرگیری بین المللی کریکت.” روشن است که هیچ بتن تصمیم گرفته می شود مگر اینکه ICC است که قادر به کشف کردن که چگونه بسیاری از حوادث آن را از دست خواهد داد با توجه به جهانی مستند آورده است که جهان به وقفه. “ما تقریبا در نیمه راه نقطه از جهان آزمون قهرمانی و سوپر لیگ است و در عین حال به آغاز بنابراین ما در نظر طیف وسیعی از گزینه ها برای هر با اعضای ما. اما هنوز هم برخی از راه برای رفتن قبل از” یک مقام ارشد ICC عضو هیئت مدیره گفت: PTI در شرایط گمنامی.

Sawhney اعتراف کرد که آنها باید راه سختی پیش رو در زمان نامشخص است. “مقیاس این وظیفه را نباید دست کم گرفت و شامل هزاران عوامل تا بهداشت عمومی وضعیت بهبود یافته است به نقطه ای که آن را بی خطر است برای ما بازیکنان ما کارکنان طرفداران ما و در راه است که نمی خواهد تحت تاثیر بهداشت عمومی وضعیت منفی. “کشور شروع خواهد شد به بازگشایی در مراحل مختلف و به روش های مختلف و ما نیاز به احترام است و باید دیدگاهی از این ما را قادر به مطلع تصمیم گیری است که کاهش خطرات مختلف به عنوان آنجا که ممکن است” ICC اجرایی اضافه شده است. Sawhney گفت که ICC گرفتن مشاوره از دولت استرالیا با توجه به میزبانی جهانی T20 در ماه اکتبر.

“…ما ادامه خواهد داد برای گرفتن مشاوره از کارشناسان و مقامات از جمله دولت استرالیا. ما استفاده از تمام داده ها و اطلاعات موجود به ما اطمینان می تواند ما را مسئول تصمیم گیری در اطراف تمام مسابقات در زمان مناسب است که در بهترین منافع ورزش ما است.” این مقام ارشد که با حضور تعدادی از ICC جلسات هیئت مدیره روشن ساخته است که لغو یکی دیگر از سری آزمون می تواند به شدت تحت تاثیر WTC تقویم. “ما تا به حال به پایان لیگ فاز ماه مارس سال 2021 با نهایی در خداوند در ماه ژوئن 2021. هند در حال امن تر به عنوان آنها لازم نیست که هر گونه لغو سری تا به حال خود را در آزمون بعدی سری در استرالیا شروع می شود و تا پایان ماه نوامبر” این مقام گفت. “اما انگلستان در حال حاضر از دست داده اند یکی در برابر سریلانکا. همچنین شما نمی دانید که اگر غرب هند و پاکستان می تواند تور انگلستان در تابستان امسال,” او اضافه شده است. اگر چه همه کم حرف یک گزینه از گسترش تقویم برای مرکز تجارت جهانی ممکن است بررسی شود که در آن تیم به تکمیل دو جانبه خود را تست درگیری. اضافه کردن به که 13 تیم ODI لیگ با سیستم امتیاز دهی که در آن هر تیم برای بازی هشت دوجانبه 50-بر سری (سه سری بازی). این ODI لیگ ادامه خواهد داد تا مارس, 2022.

همانطور که در جدول امتیاز به عنوان در ماه مارس سال 2022 هند به عنوان میزبان (اتوماتیک صلاحیت) و هفت تیم دیگر واجد شرایط به طور مستقیم به جام جهانی. پایین پنج بازی مقدماتی با پنج همکاران و بالا دو از وجود دارد را کامل 10-تیم جام جهانی در سال 2023. “در این زمان CEC را مورد بحث جمعی فرایند در نظر گرفتن تاثیر COVID-19 در این ورزش است. اعضاء می خواهم به درک درستی از یکدیگر به عنوان زمانی که کریکت ممکن است راه اندازی مجدد در مناطق مربوطه خود را و تحت چه شرایط” یک عضو گفت. آن را نیز آموخته شده اند که همانطور که در حال حاضر ICC نمی سرهم بندی کردن با این موجود World T20 برنامه در ماه اکتبر-نوامبر را به عنوان صرفه جویی در ‘سه’ — هند و استرالیا و انگلستان– کشورهای کوچکتر ممکن است پیدا کردن آن دشوار است برای حفظ بدون این رویداد انتظار می رود برای تولید. در مورد جهان T20 منتقل شده است که جریان درآمد به خصوص جریان نقدی خواهد بود به شدت تحت تاثیر قرار. هند نشان داده خواهد شد در CEC دیدار با BCCI وزیر Jay شاه.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im