وحشتناک لحظات پلنگ با حمله به یک مرد در حیدرآباد دوربین

وحشتناک لحظات پلنگ با حمله به یک مرد در حیدرآباد گرفتار در دوربین – اخبار

منتشر شده: مارس 17, 2020, 13:12 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

عابران شوکه شده بودند برای دیدن این گربه وحشی در حال استراحت در وسط جاده نزدیک به ميانه.

Pic/Twitter

عکس/توییتر

وحشتناک تصاویری از یک پلنگ در pouncing یک کامیون تمیز کننده, نزدیک Katedan در حومه حیدرآباد ظاهر در روز شنبه.

دو روز پس از پلنگ دیده شد استراحت در وسط یک جاده دوربین مدار بسته تصاویری از خود و حمله به یک کامیون تمیز کننده پدید آمده اند. در همان ویدئو کلیپ های گربه سانان نیز دیده می شود رو به شارژ از یک بسته از سگ.

حادثه رخ داده در صبح روز پنجشنبه در نزدیکی Katedan زیرگذر. عابران شوکه شده بودند برای دیدن این گربه وحشی در حال استراحت در وسط جاده نزدیک به ميانه.

هنگامی که رانندگان و مردم محلی جمع آوری شده در نزدیکی جاده کلیک کردن بر روی تصاویر و ویدئوها از تلفن همراه خود را پلنگ در شارژ آنها. یک راننده و پاک کننده از یک کامیون که آنها نیز به تماشای حیوانات هم فرار در وحشت. در حالی که راننده موفق به صعود بر روی کابین پاک درهم برای ایمنی و سپس فرار به سمت کامیون به صعود به کابین خود را نجات دهد.

پلنگ که ظهور با پریدن بر روی جاده تقسیم pounced در او و سعی در کشیدن او ، این یک اصلاح برای تمیز کننده به عنوان او موفق به بلند کردن خود و فرار با آسیب دیدگی جزئی در پای او.

گربه شد و سپس دیده scurrying شده برای پیدا کردن یک مسیر به فرار با پریدن بیش از آنچه به نظر می رسد بسته فروشگاه. در ضمن در مورد شش سگ های ولگرد در آمد پارس و شارژ در گربه سانان که نگهداری آنها را تعقیب.

پلنگ بعد منحرف به نزدیکی یک خانه رعیتی و با وجود بهترین تلاش های یک تیم از جنگل مقامات و پلیس برای به دام انداختن آن باقی مانده است دشوار است. این تیم تا به حال نصب دوربین های دام و مرتب قفس با طعمه برای به دام انداختن آن, اما آن را به آنها را به لغزش.

جنگل مقامات اواخر جمعه پلنگ گفت: ممکن است ساخته شده راه خود را به سمت محفوظ جنگل ها در Chilkur.

برخی از مردم در Himayatsagar در حومه شهرستان در روز شنبه به پلیس اطلاع پلنگ دیده می شد در نزدیکی مخزن. جنگل مقامات گفت: آنها در تلاش بودند برای تعیین حقایق است.

(با ورودی از سازمان)

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de