وحشت زده از شهر, شوهر, COVID مثبت همسر فرار در دوچرخه

وحشت زده از شهر, شوهر, COVID مثبت همسر فرار بر روی دوچرخه – اخبار

به روز شده: مه 23, 2020, 07:44 IST | Anurag Kamble | بمبئی

27 ساله ساکن Pratiksha ناگار تصمیم گرفته شد به K J Somaiyya بیمارستان در مارس 7 برای بارداری چک آپ

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

یک زن و شوهر از مرکزی بمبئی می ترسم از این شهر تبدیل شده است که این کانون COVID-19 سمت چپ بر روی دوچرخه خود را برای زادگاه خود را پس از چهار ماه حامله, همسرم, قرارداد COVID-19. دو تن از آنان ره با هشدار به شهروندان که به پلیس اطلاع در Mahad در منطقه Raigad زمانی که آنها در راه خود به زادگاه خود را بر روی دوچرخه خود را.

27 ساله ساکن Pratiksha ناگار تصمیم گرفته شد به K J Somaiyya بیمارستان در مارس 7 برای بارداری چک آپ. بیمارستان تست شده و آگاهانه او در مارس 11 که او COVID-19-مثبت است. زن پذیرفته شد و شوهر بود و در قرنطینه مرکز تا مارس 18.

“در مارس 17, پزشکان گفت: به حرکت می کند همسر خود را به بیمارستان دیگری به او بیشتر آسیب پذیر و بیمار است. در 18 مه حدود 5 هستم او دوچرخه خود را و سمت چپ برای وطن خود گفت:” بازرس Nitin Gaware از Mahad Taluka ایستگاه پلیس.

“زن و شوهر سوار بر دوچرخه خود را و به Pachad حدود 11 am. زمانی که یک تیم مشترک از پلیس و ساکنان آنها را مورد پرسش, آنها نمی تواند پاسخ درستی. آنها گفتند که رفته بود خرید و بازگشت به خانه خود را در Karmar روستای” Gaware گفت.

پس از تحقیقات بیشتر آنها اعتراف کرد. هر دو گرفته شد به اصلی مرکز بهداشت در Pachad که در آن زن نشان داد او آلوده است. پزشکان بلافاصله منتقل و او را به انزوا بخش و فرستاده شده به یک مرکز قرنطینه.

وقتی پلیس پرسید: چرا شوهر او تصمیم گرفت به سفر 160 متر بر روی یک دوچرخه با یک همسر باردار او گفت: “ما در حال حاضر به صرف چند روز در انزوا زمانی که به ما گفته شد که به Sion بیمارستان یا KEM بیمارستان. ما ترسیده بودند. ما چهار سال که ما آنها را فرستاده به پدر و مادر ما در وطن ما در ماه مارس خود را.”

“ما دستور داده اند که آنها را تحت IPC بخش 188 (نافرمانی به منظور بموقع اعلام شده توسط بنده), 269 (در عمل غفلت به احتمال زیاد به گسترش عفونت از بیماری های خطرناک به زندگی) و 34 (مشترک قصد) و بخش مربوط اپیدمی بیماری های قانون سال 1897” Gaware گفت.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de