Teri Mitti شعر نویسنده Manoj Muntashir صحبت می کند در غیر خودی بودن نگه داشته و دور از بالیوود

Teri Mitti شعر نویسنده Manoj Muntashir صحبت می کند در غیر خودی بودن نگه داشته و دور از بالیوود – سرگرمی

انتشار: Jun 23, 2020, 16:12 IST | سرپرستان | بمبئی

Manoj Muntashir که به قلم شعر از Teri Mitti از Kesari, طول می کشد به حساب توییتر خود را برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در خارج نگه داشته شود دور از بالیوود!

Picture Courtesy: Official Twitter Account/Manoj Muntashir

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: حساب رسمی توییتر/Manoj Muntashir

ترانه سرا Manoj Muntashir صحبت کرده است یک “shadyantra” (توطئه) برای نگه داشتن بیگانگان دور از بالیوود.

Muntashir که گذراند درخشان “Teri mitti” در “Kesari” در سال گذشته احساس می کند بسیاری از افراد با استعداد باید به بمبئی و سعی کنید شانس خود را در صنعت فیلم بدون احساس مرعوب تهدید قوم و خویش. او در زمان به توییتر برای بیان افکار خود را.

“Chhote shehron mein rehne wale saathion aap قوم و خویش se dar ghar ke baith gaye toh vanshvaad کی jeet aur pratibha کی هار ho jayegi. بلیط kataiye بمبئی aaiye. Aap mein hunar aur himmat hai toh قوم و خویش aapka kuch ناهی bigad sakta. است afwah se bachiye کی baharwalein yahaan safal ناهی hote. یه aapko بهار rakhne ka shadyantra hai (smalltown دوستان اگر شما نشستن در خانه مرعوب خویش و قوم پرستی و سپس سلسله تسلط برنده و استعداد از دست می دهد. کتاب یک بلیط آمد به بمبئی. اگر شما استعداد و انعطاف پذیری خویش و قوم پرستی نمی تواند به شما ضرب و شتم. پرداخت نمی توجه به شایعات که غیر خودی موفق نیست اینجا. این یک توطئه برای نگه داشتن شما دور رفت)” (sic) او توییتی. در اینجا آن است که:

بسیاری از شهروندان موافق نیست. “اگر آن را که آسان به صورت مشترک از آن بازیگرانی مانند Irrfan Khan یا Nawazuddin Siddiqui نمی خواهد که به تلاش بسیار برای نقش سرب” اظهار نظر یک کاربر.

“Sushant Singh Rajput شجاعت نشان داد. Kangana نیز در تلاش است. آن را تبدیل به مثل یک مرداب که فرو کردن همه. اگر یک خواننده مانند Sonu Nigam ناراضی است و سپس آن را خوب است برای دیگران به ماندن راضی موسیقی محلی. امیدوارم که شما به یاد داشته باشید که آنها را انتخاب کرد ‘خندقها پسر’ آهنگ بیش از ‘Teri mitti’,” ابراز کاربر دیگر.

به تازگی Manoj Muntashir در زمان حفاری در آن گفته تمرین خویش و قوم پرستی در صنعت فیلم.

“من در برابر #قوم و خویش اما بیایید منصفانه باشد. لطفا فیلم را در درون خانواده خود را. رشد برخی از استعداد واقعی خود را در حیاط خلوت. تصور کنید امروز صنعت بدون سنگهای قیمتی مانند @neerajpofficial @anuragkashyap72 @anubhavsinha #ImtiazAli @kabirkhankk #AnuragBasu N دیگران با هیچ بزرگ نام خانوادگی ، ” ترانه سرا توییتی چند روز پیش.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK