سلمان خان سهام تیزر آهنگ خود را با ژاکلین فرناندز Tere Bina, و این دو به نظر می رسد که بسیار گرم آن را به عنوان همیشه. سلمان طرفداران این است که برای شما!

Picture Courtesy: Official YouTube Page/Salman Khan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: رسمی صفحه یوتیوب/سلمان خان

سلمان خان و ژاکلین فرناندز در حال قفل شده است و در سابق به خانه رعیتی در پنول و از وجود دارد; آنها در حفظ و به اشتراک گذاری برخی از بسیار سرگرم کننده پست ها و ویدئوها را به نگه داشتن طرفداران خود را خوشحال و قلاب. و این کمی بیشتر آنها را ثبت یک آهنگ با عنوان Tere Bina.

اگر شما خود را دوست داشت و شیمی و پا زدن و مسابقه 3 duo تر به نظر می رسد بسیار گرم از آنها تا کنون و در این تیزر تنها بستم کنجکاوی خود را به این آهنگ خواهد شد که در روز شنبه, مارس 12. شات در بازیگر وسیع و جادار خانه رعیتی خیره کننده محلی است قطعا رفتن به شما را تحریک. چه هیجان انگیز تر است که آهنگ کارگردانی شده است و خوانده شده توسط ستاره خود را!

نگاهی به تیزر حق در اینجا:

این بازیگر به اشتراک گذاشته و ژاکلین فرناندز داشتن یک چت با Waluscha D’sSouza صحبت کردن در مورد طبیعت و تلاش چیزهای جدید. زمان برای تماشای کامل آهنگ در دو روز در حال حاضر!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان