Tere Bina: سلمان خان و ژاکلین فرناندز آهنگ در شکستن رکورد ولگردی و قانونی شکنی

Tere Bina: سلمان خان و ژاکلین فرناندز آهنگ در شکستن رکورد ولگردی و قانونی شکنی – سرگرمی

منتشر شده: مارس 17, 2020, 16:48 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین |

سلمان خان و ژاکلین فرناندز آهنگ Tere Bina است شکست سوابق متعدد تا کنون پس از آن کاهش یافته است آنلاین و به نظر می رسد به یک برنده!

Picture Courtesy: Official YouTube Page/Salman Khan

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: رسمی صفحه یوتیوب/سلمان خان

همیشه از ترانه Tere Bina منتشر شد این ضربه تبدیل شد در میان دوستداران موسیقی است. در حالی که ما هیجان زده برای دیدن آنچه که سلمان خان بود در آینده بعدی با پس از Pyar Karona او آخرین مجرد با ژاکلین فرناندز در حال حاضر در حال گرم کردن نمودار.

این آهنگ ایجاد یک رکورد به عنوان به زودی به عنوان آن راه اندازی شد و دست آورد 12 میلیون بازدید فقط در 24 ساعت. این تنها آهنگ و کانال که آهنگ و تیزر هر دو trended در 3 صفحه هم از همان کانال در یوتیوب. آهنگ دریافت عظیم قدردانی تمام شده است و روند در #1 در یوتیوب هند است. این آهنگ در حال حاضر عبور 20 میلیون views. Tere Bina است فورا تبدیل شدن به این فصل بیشتر-مشاهده عاشقانه جدید آهنگ.

سلمان خان که شناخته شده است به شکستن جعبه دفتر پرونده را با فیلم های خود را حتی معافیت سوابق در حالی که انتشار یک آهنگ است که او بخشی از. که محبوبیت سلمان خان. موفقیت این آهنگ آشکار است با این واقعیت است که آن است که هنوز روند.

آهنگ های سلمان خان و ژاکلین فرناندز منحصرا به ضرب گلوله در میان مناظر فریبنده از سلمان را پنول خانه رعیتی.

آواز و کارگردانی سلمان خود آهنگ تشکیل شده است توسط دوست خود آجی Bhatia, نوشته شده توسط Shabbir Ahmed. موسیقی تصویری است که در زندگی سلمان خان به تازگی منتشر شده کانال یوتیوب و کل صدا بیش از حد!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net