ستاره تنیس Stefanos Tsitsipas: مستند مفید برای محیط زیست

ستاره تنیس Stefanos Tsitsipas: مستند مفید برای محیط زیست – ورزشی

به روز شده: مه 23, 2020, 12:30 IST | سرپرستان | آتن

جهان شماره 6 نیز اعلام شده است مرتب کردن بر اساس از یک برکت و رحمت در لباس مبدل به عنوان او است زمان را صرف با خانواده خود را که در غیر این صورت می توانست صرف شده در این سفر است.

Stefanos Tsitsipas

Stefanos Tsitsipas

یونانی ستاره تنیس Stefanos Tsitsipas باز کرد تا در مورد زندگی در مستند و اظهار داشت: انسان باید تحت مستند یک بار در هر سال به عنوان آن خواهد شد خوب برای سیاره ما’. جهان شماره 6 نیز اعلام شده است مرتب کردن بر اساس از یک برکت و رحمت در لباس مبدل به عنوان او است زمان را صرف با خانواده خود را که در غیر این صورت می توانست صرف شده در این سفر است. “زندگی بسیار متفاوت که در مستند. ما در یک مکث و آن را احساس می کند بسیار متفاوت قادر به تعامل با مردم در مکان های که در آن وجود دارد بسیاری از مردم شما می توانید آویزان کردن با افراد دیگر” Tsitsipas گفت: کارتهای جدید در طول یک Instagram live session.

“در واقع من فکر می کنم آنها باید ما را در مستند یک بار در سال — این خوب است برای طبیعت آن را خوب است برای سیاره ما است. من در واقع فکر می کنم از آن خواهد شد سازگار با محیط زیست بسیار مفید است. “زندگی مانند یک فشار و شما هرگز نمی توانید زمان را صرف با خانواده خود و ارتباط با آنها. در حال حاضر آن را یک فرصت برای انجام این کار,” او اضافه شده است.

کل فصل تنیس متوقف شده است با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس. دوم اسلم سال باز فرانسوی به تعویق افتاده است از ماه مه تا سپتامبر در حالی که ویمبلدون بود و لغو در مجموع به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش ویروس.

ویمبلدون لغو شده است تنها دو بار قبل از اینکه به دلیل جنگ جهانی 1 و جنگ جهانی 2 و هرگز خارج از زمان جنگ.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im