تنیس ççê ی, اوژنی بوشار موافق به رفتن در تاریخ با فن تومان 64.2 لاخ

تنیس ççê ی, اوژنی بوشار موافق به رفتن در تاریخ با فن تومان 64.2 لاخ – ورزشی

به روز شده: مارس 18, 2020, 10:00 IST | یک خبرنگار |

سی و هفت مناقصه قرار داده شد در همه ارائه می دهد با شروع در حدود GBP2,000. اما هیچ کس می تواند مطابقت با مقدار به نقل از بی نام برنده

Eugenie Bouchard

اوژنی بوشار

کانادا تنیس آس اوژنی بوشار در ادامه به جمع آوری پول برای امور خیریه در طول COVID-19 بیماری همه گیر. به تازگی او موافقت کرد برای رفتن در تاریخ با فن که پیشنهاد به پرداخت GBP 70,000 (حدود R64.2 لاخ).

با توجه به انگلیسی, تلخیص, خورشید, اوژنی, از روی علاقه به عنوان شناخته شده جن حراج یک بسته که شامل گرفتن برای تماشای بازی او به عنوان بخشی از همه در چالش و ما خیریه 15 ثانیه از شهرت.

سی و هفت مناقصه قرار داده شد در همه ارائه می دهد با شروع در حدود GBP2,000. اما هیچ کس می تواند مطابقت با مقدار نقل قول شده توسط unnamed برنده است.

پیشنهاد سمت چپ جن حیرت زده به او نوشت: در Instagram: “این…دیوانه است…شما بچه ها شگفت انگیز هستند!!!” خوش شانس برنده مزایده دریافت خواهد شد تمام هزینه های پرداخت شده سفر به هر یک از مسابقات انتخاب خود را — US Open, French Open, Wimbledon یا استرالیا نشستن در پخش جعبه بعدی به جن و تیم او لذت بردن از یک وعده غذایی خود و همچنین دریافت یک راکت و کفش امضا شده توسط او.

ماه گذشته موافقت کرد که برای رفتن به یک تاریخ را با یک فن به نام باب که اهدا GBP3 210 نفر (حدود R2.7 لاخ) به کمک خوراک کارکنان بیمارستان مبارزه جهانی با بیماری همه گیر.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im