Telugu ستاره Allu Arjun کمک Rs 1.25 cr برای COVID-19 کمک


Telugu ستاره Allu Arjun تا به کمک Rs 1.25 کرور برای مبارزه با شیوع کروناویروس در Telangana, Andhra Pradesh و کرالا

Image source: Instagram/@alluarjunonline

منبع تصویر: Instagram/@alluarjunonline

Telugu ستاره Allu Arjun تا به کمک Rs 1.25 کرور برای مبارزه با شیوع کروناویروس در Telangana, Andhra Pradesh و کرالا. این بازیگر اعلام کرد از طریق یک پیام ویدیویی او به اشتراک گذاشته شده با سرپرستان در روز جمعه.

“این COVID-19 تا به جهان توسط طوفان گرفته شده و تغییر زندگی روزمره ما اما حتی در زمان هایی از این افرادی مانند پزشکان و پرستاران نظامی پلیس و بسیاری از بخش های دیگر انجام داده اند سهم بزرگ برای جامعه ما است,” او می گوید در این ویدئو. الهام از آنها او همچنین می خواهم به او را کمی.

“با تمام تواضع و فروتنی من می خواهم به اعلام Rs 1.25 کرور به مردم آندرا پرادش, Telangana و کرالا” او می گوید. او همچنین به درخواست عمومی برای حفظ بهداشت و تمرین انزوا.

این می آید یک روز پس از عموی خود و سوپراستار Pawan کالیان و Allu پسر عموی Ram Charan اعلام کرد کمک های مالی به دولت صندوق امداد به نبرد COVID-19 بیماری همه گیر. Chiranjeevi, Mahesh Babu و Prabhas دیگر تلوگو superstars که کمک کرده اند برای شود.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>