تلویزیون گفتن: Shefali Jariwala سهام جدید normal; معناس شاه مبادرت به فروش خودرو خود را برای زنده ماندن COVID

تلویزیون گفتن: Shefali Jariwala سهام جدید normal; معناس شاه مبادرت به فروش خودرو خود را برای زنده ماندن COVID – سرگرمی

به روز شده: مارس 30, 2020, 12:10 IST | Hitlist تیم | بمبئی

Shefali Jariwala احساس عجیب و غریب در حال حرکت در اطراف در دنده محافظ.

Shefali Jariwala

Shefali Jariwala

Shefali Jariwala و شوهر, Parag Tyagi پرواز به دهلی نو از بمبئی برای آخرین مناسک Tyagi پدر. این Bigg Boss 13 شرکت کننده احساس عجیب و غریب در حال حرکت در اطراف در دنده محافظ. او می گوید: “دست sanitisers شد و در هر گوشه. وجود غم و اندوه در هوا. این احساس متفاوت است. اما این طبیعی است.”

“پدر من در قانون ناخوش شد برای برخی از زمان. او در دیالیز بیمارستان به کلیه ها بودند به او مقدار زیادی از مشکل و درست قبل از شروع دیالیز او تا به حال یک حمله قلبی. او در بیمارستان بستری شد ماه گذشته” Shefali این را با رسانه ها.

در لبه

pic

Hamari Bahu ابریشم بازیگر معناس شاه مجبور شد برای فروش ماشین خود را برای زنده ماندن در بمبئی. سازندگان نشان می دهد, پرداخت غرامت خود را حتی اگر آن رفت و هوایی در ماه نوامبر. او همچنین تا به حال به خود اجاره ای پد و شیفت به یک نسبت ، Kriti Sanon بود خواست سازندگان به پرداخت غرامت.

تغییر بار

pic

Vijayendra Kumeria بود که بخشی از Naagin 4 در حال حاضر می یابد و خود را از کار. نشان می دهد آمده است به یک پایان ناگهانی. تولید کننده Ekta کاپور در حال حاضر اعلام کرد یک فصل جدید است. Kumeria است که مصرف آن در گشاد گشاد راه رفتن او. او دلایل این است که چگونه همه چیز را بازی ارسال این بیماری همه گیر. “صنعت خواهد شد بسیاری از تغییرات. بسیاری از مسائل خواهد بود فراتر از کنترل ما و ما را مجبور به قبول آن است.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de