تلویزیون گفتن: Sharad Malhotra و Kettan سینگ یادگیری برای بازی گیتار در میان قرنطینه

تلویزیون گفتن: Sharad Malhotra و Kettan سینگ یادگیری برای بازی گیتار در میان قرنطینه – سرگرمی

به روز شده: May 06, 2020, 16:21 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

گیر در قرنطینه Sharad Malhotra و Kettan سینگ دنبال راهنمای مبتدی به نواختن گیتار!

Kettan Singh and Sharad Malhotra

Kettan سینگ و Sharad Malhotra

در حالی که در قرنطینه Sharad رسیده است و به دنبال راهنمای مبتدی به نواختن گیتار. او در تلاش است تا کشش مورد علاقه خود را آهنگ Kal Ho Naa Ho. Apna News Aayega بازیگر Kettan سینگ نیز مشغول تدریس خود را به نواختن ساز زهی حق آکورد. صحبت از Singh او در زمان خود Instagram account برای به اشتراک گذاشتن یک ویدیو که در آن او می تواند دیده می شود crooning و همانطور که در بالا تمرین دست خود را بر روی گیتار.

او یک صدای جذاب و به نظر می رسد اگر او همچنان به عمل او خواهد بود مطمئنا کامل به زودی. نگاهی به فیلم در اینجا:

Anjali Tatrari شروع آموزش آنلاین

Anjali Tatrari که مقالات نقش نیا شارما در Sony Entertainment Television نشان دادن Mere Dad Ki Dulhan برخوردار عظیم زیر فن در رسانه های اجتماعی او به عنوان یک وبلاگ نویس مد قبل از او یک بازیگر است. ما همیشه دیده می شود او همه decked در لباسهای زیبا و آرایش خود را بازی است که همیشه در نقطه بیش از حد.

در حالی که جهان در تلاش است برای مقابله با این بیماری همه گیر و تلاش برای استفاده از زمان خود را به خوبی در طول قرنطینه Anjali Tatrari بودن خود خلاق خود را ساخت است که بیشتر وقت خود را و بردن او مد بازی دوباره. یک وبلاگ نویس مد در گذشته Anjali او را گرفت تا از سرگرمی های مورد علاقه و ساخته شده یک ظاهر طراحی شده ، نه فقط که این بازیگر نیز یک آرایش علاقه مندان و ساخته شده خود را آموزش آرایش بیش از حد بعد از چند درخواست از طرفداران.

صحبت کردن در مورد این آنجالی گفت: “این مستند به ارمغان آورده است همه چیز را متوقف. این یک زمان دشوار برای همه ما به عنوان هر کس در خانه های خود را برای ما خود ایمنی است. من از همه می خواهیم به ماندن قرار داده است. یکی می توانید بیشتر از این زمان با انجام آنچه آنها می مانند و یا هر سرگرمی که آنها می خواهند به دنبال. پس من بیشتر از شکستن من انجام آنچه که من دوست دارم به انجام بیشتر – کمک به مامان در آشپزخانه, خواندن تمام پیام های از طرفداران تعامل با آنها و همچنین قرار دادن یک ظاهر طراحی شده و آموزش در رسانه های اجتماعی. پانسمان تا همیشه عشق من بوده است و قبل از من شد یک بازیگر, من استفاده می شود به عنوان یک وبلاگ نویس مد. بنابراین من در تماس باشید با اولین عشق من دوباره و ساخته شده یک زن و شوهر از لباس و آرایش آموزش. دادن زمان به خودمان است و آنچه ما را از دست ندهید با توجه به ما گیج کننده تیر اندازی برنامه. بنابراین در حال حاضر به عنوان ما همه در حال خانه نشین ما می توانیم این زمان صرف انجام آنچه ما می خواهم.”

Paritosh Tripathi چراغ شمع

بازیگر Paritosh Tripathi روشن کردن شمع و چراغ در روز یکشنبه در پاسخ به نخست وزیر نارندرا مودی درخواست تجدید نظر برای نشان دادن همبستگی در کشور را مبارزه با کروناویروس.

Tripathi, نظرات, “این یک لحظه افتخار برای من وقتی دیدم شور و شوق از هر کس آن را پر و جو با مثبت بسیار زیاد. من مطمئن هستم که این نوع از وحدت در این کشور و نگرانی برای دیگر شهروندان است به اندازه کافی برای مبارزه با هر نبرد. لطفا مستند قوانین امن باشد و در خانه بماند.”

نخست وزیر روز جمعه از مردم خواست تا با خاموش کردن چراغ در خانه های خود و نور لامپ و شمع و یا به نوبه خود بر روی تلفن همراه مشعل برای ده دقیقه در ساعت 9 در مارس 5 به عنوان یک ژست به “چالش تاریکی گسترش تاج بحران”.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de