تلویزیون گفتن: Hiten Tejwani شروع به تیراندازی به همهمه: Ek Makaan Ek Dukaan; Qurbaan هوآ می شود و تاب راه اندازی

تلویزیون گفتن: Hiten Tejwani شروع به تیراندازی به همهمه: Ek Makaan Ek Dukaan; Qurbaan هوآ می شود و تاب راه اندازی – سرگرمی

به روز شده: فوریه 28, 2020, 17:56 IST | Hitlist تیم | بمبئی

پس از Haiwan: هیولا Hiten Tejwani دیده خواهد شد در Vidya تولید ماهش Pandey آینده نشان می دهد, Hum: Ek Makaan Ek Dukaan. این بازیگر که در نقش سرب است شروع به تیراندازی به صورت مشترک درام خانواده در ریشیکش.

Sangita Ghosh, Shweta Gulati, Balwinder Singh Suri, Jayesh Thakkar and Vishal Kotian

Sangita Ghosh, Shweta Gulati, Balwinder سینگ سوری, Jayesh Thakkar و Vishal Kotian

خنده همراه

صفحه نمایش کوچک بازیگران Sangita Ghosh, Shweta Gulati, Balwinder سینگ سوری, Jayesh Thakkar و Vishal Kotian teaming تا برای نویسنده-مدیر Paritosh, نقاش, جدید, بازی, به سلامتی سه. کمیک جست و خیز تولید شده توسط Rashmin Majithia باز می شود در این آخر هفته. تمرینات شده است گیج کننده اما وجود دارد هیچ چیز بهتر از انجام در مقابل مخاطبان زنده می گویند بازیگران.

پشت صحنه

Hiten Tejwan
Hiten Tejwan

پس از Haiwan: هیولا Hiten Tejwani دیده خواهد شد در Vidya تولید ماهش Pandey آینده نشان می دهد, Hum: Ek Makaan Ek Dukaan. این بازیگر که در نقش سرب است شروع به تیراندازی به صورت مشترک درام خانواده در ریشیکش. Tejwani بهتر است به عنوان Karan ازفعاليت در Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu Thi.

Sonali و امیر جعفر جدید نشان می دهد Qurbaan هوآ می شود و تاب راه اندازی!

تحسین تولید کننده duo Sonali و امیر جعفر که نشان می دهد Tujhse Hai Raabta شده است فوق العاده, آمار, آمده اند تا با یکی دیگر از نمایش جدید با عنوان Qurbaan هوآ در Zee TV. نشان می دهد راه اندازی شد در روز سه شنبه در Ambica Acropolis, Andheri. بازیگران سرب Karan Jotwani و Pratibha Ranta با حضور در راه اندازی همراه با بقیه تیم ها از جمله بازیگر Parakh مادان. تولید کننده duo دیده می شد حضور به هر مهمان شخصا.

Qurbaan هوآ اولین قسمت اکران شد برای مهمانان و تیم شگفت انگیز بازخورد از مهمانان در حال حاضر وجود دارد. سرب جفت Tujhse hai Raabta, Sehban Azim و Reem شیخ نیز با حضور در راه اندازی و دوست داشتنی جدید نشان می دهد. Ayaam مهتا و Nishad Vaidya که در حال نیز بخشی از Qurbaan هوآ دیده می شد بهره گیری در حزب و mingling با مهمانان است.

“من امیدوارم که مخاطبان ادامه خواهد داد به ما عشق راه آنها انجام شده است. من سپاسگزار به این تیم برای قرار دادن در چنین سخت کار گفت:” وجد آمدیم Sonali.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im