تلویزیون گفتن: Choti Sarrdaarni بازیگر امل Sehrawat جامعه مهر و موم شده و پس از یک اقامت آزمون COVID-19 مثبت

تلویزیون گفتن: Choti Sarrdaarni بازیگر امل Sehrawat جامعه مهر و موم شده و پس از یک اقامت آزمون COVID-19 مثبت – سرگرمی

به روز شده: May 20, 2020, 12:49 IST | Hitlist تیم | بمبئی

امل Sehrawat اطلاع داد که هیچ کس مجاز به خروج یا ورود به محل.

Amal Sehrawat

امل Sehrawat

Choti Sarrdaarni بازیگر امل Sehrawat مسکن مجتمع در Andheri غرب شده و پس از یکی از ساکنان آزمایش مثبت است. او آگاه است که هیچ کس مجاز به خروج یا ورود به محل. “وجود دارد یک زمان ثابت برای جمع آوری تحویل از پذیرش. اختصاصی آسانسور اختصاص داده شده است برای بیمار و خانواده. Sanitisation در حال انجام است در فواصل منظم. ما گفته شده را به دقت,” او اضافه می کند.

مراقبت از حیوان خانگی

pic

Shefali Jariwala مشتاق است برای برجسته کردن وضعیت بیمار حیوانات خانگی در طول مستند. سابق Bigg Boss شرکت کننده شده است مراقبت از حیوان خانگی پوچ سیمبا که رنج می برد از دهلیزی سندرم است. سگ تحت درمان با جلسات برای غلبه بر اختلال ناگهانی از تعادل است. Jariwala شده است در تماس با متخصص فیزیوتراپی و عملا باعث می شود مطمئن شوید که سیمبا تمرینات.

SOS تماس بگیرید

pic

Sasural Simar Ka بازیگر Ashiesh روی در ICU و خواسته است به صورت فوری به کمک مالی برای دیالیز. روز سه شنبه او فرستاده تکان طریق این صنعت با تاکید بر وضعیت خود را در Facebook. فیلمساز Hansal مهتا به توییتر گرفت و خواست فیلم بدن برای جذب سرمایه.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de