تلویزیون بازیگر Kavita Kaushik در Kangana Ranaut; پشتیبانی از Hrithik Roshan, Adhyayan Suman

تلویزیون بازیگر Kavita Kaushik در Kangana Ranaut; پشتیبانی از Hrithik Roshan, Adhyayan Suman – سرگرمی

به روز شده: Apr 23, 2020, 08:48 IST | Hitlist تیم | بمبئی

Kavita Kaushik را صدای جیر جیر در حمایت از هریتیک روشن و Adhyayan Suman ایجاد کرده است یک طوفان در رسانه های اجتماعی.

Kangana Ranaut and Kavita Kaushik

Kangana Ranaut و Kavita Kaushik

تلویزیون بازیگر Kavita Kaushik را صدای جیر جیر در حمایت از هریتیک روشن و Adhyayan Suman ایجاد کرده است یک طوفان در رسانه های اجتماعی.

بهترین راه حل برای تجسم خود را از Chandramukhi Chautala در صنوبر Kaushik صحبت ذهن خود را زمانی که او نوشت: “من احساساتی احساسات و عشق و احترام و همدلی بیشتر برای Hrithik Roshan. همچنین یک عذرخواهی بدهکار است به Shekhar Suman و Adhyayan Suman. آنها یک خانواده شیرین و نفرت آنها از یک مشتاق به قاضی تغذیه-در-دروغ-آغشته پاپ کورن مخاطبان بسیار دلخراش (sic).”

Kaushik را صدای جیر جیر آمد و در پاسخ به یک کاربر نوشت که “دو خواهر هستند, ایالات تفکر در هند است که پدربزرگ خود را اموال. Rangoli می خواهد 2024 انتخابات لغو شود. Kangana می خواهد ممنوعیت توییتر (sic).”

Adhyayan پاسخ داد و نوشت: “گاهی اوقات بهتر است به ترک همه چیز را به سرنوشت. با تشکر از شما برای کلمات نوع خود Kavita (sic).” Rangoli حساب توییتر متوقف شده است اما او قطعا باید چیزی برای گفتن Kaushik. ما در حال انتظار.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de