خرید رپورتاژ

Tejasswi Prakash: من نگاه بسیار جوان به دلیل, گونه, اما آنها مشکل من بیش از حد – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 06, 2020, 13:00 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Khatron Ke Khiladi 10 شهرت Tejasswi Prakash پرتاب نور در چه گونه او را نگاه جوان اما چگونه او کردم تا به مشکل به خاطر آنها و به همین دلیل مردم از او خواست به از دست دادن وزن!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Tejasswi Prakash

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Tejasswi Prakash

برای همه کسانی که دیده اند این واقعیت نشان می دهد Khatron Ke Khiladi 10 همه آنها ممکن است می دانم که Tejasswi Prakash است. او یکی از جالب ترین Instagram حساب به عنوان او را نگه می دارد به اشتراک گذاشتن برخی از تصاویر فوق العاده در حساب او و او می داند که چگونه به لاس زدن با دوربین و تراوش دلربایی در تمام تصاویر خود را. آنها را بررسی کنید اگر شما در میانهی شب!

و در حال حاضر در مصاحبه اخیر خود با SpotBoyEاو صحبت در مورد photoshoots او عارض و چگونه آنها شده اند یک مزیت بلکه زهر. بله! صحبت کردن در مورد آنها گفت: “من بسیار جوان به دلیل گونه من. اما آنها مشکل من زیادی بیش از حد. چرا که وقتی ما شلیک روزانه صابون حداکثر عکس آنهایی که نزدیک به آنها تمرکز بر روی عبارات ، بنابراین هر زمان که آنها در بزرگنمایی بیش از حد به هر حال دوربین می افزاید: در حدود 10 پوند از وزن آن می افزاید: بسیاری است.”

او افزود: “حتی اگر من نازک با توجه به چهره من به نظر می رسد بسیار چاق و شما نمی خواهد باور وجود دارد که مردم به من آمد و گفت که کمتر غذا بخورید چرا که شما به دنبال در روی صفحه نمایش. و من دوست دارم که چگونه می شود نازک تر از این؟”

او همچنین در مورد خواسته خود فرآیند مراقبت از پوست و بدن او, که او گفت: “من فکر نمی زیادی برای پوست من مانند دیگر افراد مشهور که به دنبال یک پوست روال. به نحوی که زمانی که من در خانه در حال حاضر و نه پله در همه وجود دارد در واقع یک تغییر خوب در پوست من. این احساس سالم است. من فکر می کنم رژیم غذایی مناسب و نوشیدن مقدار زیادی آب کمک می کند.”

اگر شما شده اند پس او Instagram حساب آیا شما احساس می کنید او در واقع پوست ایده آل و مناسب بدن ؟

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان