خرید رپورتاژ

نوجوان می سازد Infinite تصویری زبان انگلیسی مقاله از سالن امتحان گردش آن آنلاین – اخبار

به روز شده: فوریه 20, 2020, 14:22 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | کلکته

به گفته پلیس پسر بچه با کلیک تصاویر انگلیسی مقاله ویرایش شده در Infinite و آپلود آنلاین

This picture has been used for representational purposes.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف است.

کلکته: 16-year-old boy ظاهر می شود برای کلاس 10 سؤال در این سال دستگیر شد و روز چهارشنبه برای ساخت یک Infinite تصویری از خود به زبان انگلیسی, سوال, مقاله و به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی در غرب بنگال. به گفته پلیس پسر بچه با کلیک تصاویر انگلیسی مقاله ویرایش شده در Infinite و آپلود آن را به صورت آنلاین این بار از هند گزارش شده است.

حادثه اتفاق افتاده در Malda منطقه Baidyanathpur دبیرستان در Ratua پلیس محدودیت های که در آن این پسر در مدت کوتاهی پس از معاینه شروع کلیک تصاویر سه صفحه از انگلیسی مقاله سوال در حالی که نشسته در سالن امتحان ویرایش در Infinite برنامه و اضافه شدن بالیوود آهنگ برای آن موسیقی پس زمینه و گردش آنلاین.

ادعایی مقاله سوال که آنلاین ارسال شده توسط پسر بچه نشان دادن برخی از سوالات چند گزینه ای و سوالات به صورت مختصر در پاسخ شروع به ساخت دور در رسانه های اجتماعی در عرض یک ساعت پس از شروع امتحانات در 12 بعد از ظهر.

این حادثه ایجاد هرج و مرج در میان والدین و دانش آموزان به عنوان آنها در مورد سطح امنیت در معاینه مرکز جایی که طبق قوانین نه دانشجویان و نه معلمان مجاز به حمل هر نوع از ابزارهای الکترونیکی به سالن.

یک مقام رسمی از غرب بنگال هیئت مدیره آموزش متوسطه (WBBSE) گفت که بسیار چند سوال در ادعایی تصویری همسان با سوال واقعی کاغذ. به عنوان هیئت مدیره بررسی سوال مقالات حمل WBBSE علامت است که نقش برجسته در بالا گفته منابع مقاله سوال دیده می شود در ادعایی تصویری نکردند و یک.

با توجه به مقامات سرپرست پلیس این است که سرمایه گذاری مورد امنیت و لغزش رخ داده است که در بررسی مرکز. مقامات نیز به حالت تعلیق خدمات اینترنت در برخی مناطق نزدیک به مدارس, نزدیک به 42 بلوک های دولت برای جلوگیری از بیشتر malpractices.

منابع گفت که WBBSE جمهور Kalyanmoy Roy خواهد شد دیدار با وزیر آموزش و پرورش دولت Partha Chaterjee به “بحث در مورد تلاش برخی محافل برای ایجاد سردرگمی در طول امتحانات و بی اعتبار هیئت مدیره و دولت.”

در ضمن پسر منع شده است از ظاهر شدن برای بقیه معاینه و اخراج شده است. پلیس گفت که او خواهد بود تولید شده قبل از دادرسی ویژه نوجوانان هیئت مدیره در روز پنج شنبه.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im