تیم ملنگ جشن موفقیت فیلم; چک کردن تصاویر

تیم ملنگ جشن موفقیت فیلم; چک کردن تصاویر – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: 13 Mar 2020, 19:07 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در حال حاضر در حزب بودند درخشان پیشرو اواز یا موسیقی دو فیلم, Aditya Roy Kapur و Disha Patani همراه با سازندگان و بازیگران.

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

کار سخت و سخت تر! پس از یک gigantically مطلوب اجرا در سینما برای ملنگ این تیم جشن موفقیت فیلم به دنبال یک حزب بزرگ شب گذشته. شب بود و پرستاره امر که شاهد حضور کسانی که از این صنعت است. در حال حاضر در حزب بودند درخشان پیشرو اواز یا موسیقی دو فیلم, Aditya Roy Kapur و Disha Patani همراه با سازندگان و بازیگران.

به دنبال لباس بهترین بازیگران دیده می شد بشاش و با شادی به عنوان فیلم فلوچارت اجرای موفق در گیشه شد و سینمایی و احساس در میان مخاطبان است. در کنار منجر شد ایثار محوری بازیگران فیلم, آنیل کاپور, Kunal Kemmu و Amruta Khanvilkar همراه با تولید فیلم Luv Ranjan, Ankur Garg و بوشان کومار نیز خال خال با تمام ستاره-بازیگران همراه با مدیر Mohit Suri.

تنگ گره تیم تا به حال یک انفجار در حزب. ملنگ گریبانگیر ملت با آن هیجان داستان و به معنای واقعی کلمه انداخته جنون با خود عالی بسته از عمل, عشق, درام, هیجان و انتقام بود که تحسین شده توسط منتقدان و مخاطبان به طور یکسان.

ملنگ منفجر ذهن و اسیر دل مخاطبان به عنوان آن را با موفقیت جدولها عظیم 62 کرور در دفتر جعبه را. فیلم تزریق می شود ما با تعلیق نگه داشته و مخاطبان را در لبه صندلی خود را تا آخرین دقیقه.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de