در روز معلم، وبلاگ های تلویزیونی جیگیاسا سینگ، پراوشت میشرا و نیمریت کائور Ahluwalia به اشتراک گذاشتند که چگونه معلمان به آنها کمک کرد تا حرفه خود را شکل دهند.

All images courtesy: PR

همه تصاویر حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

پشت هر فرد موفقی تلاش های شکست ناخوشایند معلمان وجود دارد. آنها می توانند به هر شکلی با ما باشد و ما می توانیم آنها را در هر مرحله ای از زندگی مان ملاقات کنیم. با اینکه والدین اولین معلمان ما هستند، با ادامه رشد ما، با چند نفر آشنا می شوند که برداشت غیرقابل انکار بر ذهن ما گذاشته اند. ما اغلب می توانیم به فکر نوستالژیک در مورد معلمانمان برگردیم که از خودگذشتگی به ما آموخته اند و نقش عظیمی در ساخت ما به آنچه امروز هستیم داشته اند. صحبت کردن در مورد همین، این چیزی است که بازیگران تلویزیون باید می گویند

Jigyasa Singh as Heer from Shakti – Astitva Ke Ehsaas Ki

Teacher's Day

وی تصریح کرد: معلمان بخش بسیار مهمی از زندگی ما هستند و شیوه دیدن جهان را شکل می دهند. یک معلم درست می تواند مسیر زندگی یک فرد را تغییر دهد. من بسیار خوش شانس هستم که با برخی از معلمان فوق العاده ای آشنا شده ام که به من انگیزه داده و مرا به کسی که امروز هستم قالب کرده اند و تا ابد از این بابت سپاسگزارم. روز معلم هم مرا دلتنگ می کند که روزهای مدرسه ام را به یاد می آورم که مثل آنها لباس می پوشیدم و در کلاسمان جشن می گرفتیم. من واقعا از هر معلمی در سراسر کشور به خاطر خدمات از خودگذشتگی شان تشکر می کنم.

پراویشت میشرا در نقش انیروده روی چودری از باریستر بابو

Teacher's Day

“برای من، گورو من مادر من است. او یک معلم توسط حرفه و همچنین بت من است که همیشه وجود دارد برای من است. اون مثل يه نور براي من در تاريکيه، يه الهام و آرزو، که هميشه ازم حمايت ميکنه. او قدرت من است و به عنوان یک مربی، او انگیزه و شکل بسیاری از زندگی است. ميخوام از اين فرصت استفاده کنم تا برايش آرزو کنم . روز معلم مبارک، ماااااااااااااااااااااااااااا

راجا ملقب به آکشیت سوخیا از شوبهارامبا

Teacher's Day

“بزرگترین الهام من در زندگی پدر و مادر من هستند. چند تصمیم دشوار که در گذشته گرفته اند ما را رهبری کرده و ما را که امروز هستیم ساخته است که با تمام وجود از آنها تشکر می کنم. آنها همیشه به رویاهایم و توانایی هایم اعتقاد داشتند و در هر کاری که می خواستم از من حمایت کرده اند. ممنون که هميشه اونجا بودي مامان و بابا آنها بهترین معلمان زندگی هستند که می توان آرزوی آن را داشت.»

سهیل آپپال که نقش اومکار را در پینجارا خوبسورتی کا بازی می کند

Teacher's Day

«وقتی روز معلم ها را می شنوم، اولین چیزی که به ذهنم می رسد قدردانی است. امروز می خواهم از همه معلمانم به خاطر تلاش هایی که کرده اند قدردانی صمیمانه کنم تا مرا به فردی بهتر در زندگی بسازد. اگر چه از نظر آکادمیک من یک دانش آموز به طور متوسط بود اما در آن سن اگر کسی می تواند به من نظم و انضباط آموزش, کار سخت, شور, تنظیم هدف, آماده سازی, تمرکز, آنها معلمان من بودند. من هنوز به یاد داشته باشید، مدرسه ما تا به حال این بسیار سرگرم کننده، هر سال آیین، که در آن دانش آموزان ارشد استفاده می شود به عنوان معلم عمل می کنند و رسیدگی به مدرسه و کلاس ها به مدت یک روز. این فعالیت نشانه عشق و احترام به معلمان ما محسوب می شد. من خيلي خوشحال شدم که به عنوان يکي از معلمين رياضي عمل کردم . شما می توانید بگویید این اولین “عمل” من بود (می خندد) در نهایت، من می گویم که معلمان ما و همه گوروهای ما سزاوار تمام عشق و احترام به دلیل آنها ما را برای مدرسه و همچنین سفر به نام زندگی آماده است.

راهول سودهیر در نقش ونش از ایشق من مرجاوان

Teacher's Day

او می گوید: «تاثیر همه معلمان در زندگی من آنقدر عظیم بوده است که حتی نمی توانم زندگی را بدون آموزه هایشان تصور کنم. من خوش شانس هستم که توسط چنین آدم های بزرگی آموزش داده شدم که مرا با اخلاق و ارزش های اخلاقی مطرح کردند که امروز زیاد نمی بینیم. من به خودم بسیار افتخار می کنم که قادرم به زندگی یکپارچگی و شخصیت ادامه دهم، چیزی که معلمانم به من آموزش داده بودند. من برای همیشه سپاسگزار و سپاسگزار آنچه به من آموختند خواهم بود.»

نیمریت کائور Ahluwalia در نقش Meher of Choti Sarrdaarni

“من نمی توانستم به تمام آنچه که من امروز بدون کمک برخی از معلمان باور نکردنی که همیشه در کنار من بود به دست آورد. همیشه از خانم آنجالی آگگرال سپاسگزار خواهم بود که مرا به دنیای زیبای تئاتر و بازیگری معرفی کردند. برای خانم Ritika Ramtri برای بودن برای تمام حمایت و راهنمایی شما داده اند زمانی که من فقط شروع به کار من را به مدل سازی و به کسی که به من کمک کرد ساخت و ایجاد Meher ، خانم Vibha Chibber خانم. از همه گوروهایم تشکر می کنم که به من اعتقاد داشتند و در سراسر از من حمایت می کردند.»

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار