مانوشی که همگی قرار است با بازیگر آکشای کومار “پریثویراج” وارد بالیوود شوند، یادآور شد که با اینکه معلمش سخت گیر بود، اما او را از صمیم قلب دوست داشت.

Manushi Chhillar

مانوشی چیلار

هنگامی که آن را به imbibing نظم و انضباط خود می آید، Manushi Chhillar به یاد معلم رقص مدرسه راهنمایی خود را. بازیگر ملکه زیبایی تبدیل شده در این موضوع به مناسبت روز معلم در روز شنبه باز شد، و یکی از “ویژه ترین” معلمان خود را در مدرسه به یاد آورد. “یکی از ویژه ترین معلمان من از مدرسه خانم بوز بود. اون قبلا ً رقص و موسيقي هندي رو توي مدرسه ي نونهالان بهمون ياد ميده من وقتی هفت ساله بودم و در کلاس دوم به دهلی نقل مکان کردم و این او بود که عشق به صحنه را در من به رگبار کشید. از سنین بسیار پایین مرا در برنامه هایش می برد.»

مانوشی که همگی قرار است با بازیگر آکشای کومار “پریثویراج” وارد بالیوود شوند، یادآور شد که با اینکه معلمش سخت گیر بود، اما او را از صمیم قلب دوست داشت. او می گوید: «او جزو سخت گیرانه ترین معلمانی بود که داشتم اما من او را از صمیم قلب دوست داشتم چون از طریق سخت گیری او در مورد انضباط عملکرد یاد گرفتم و فهمیدم که وقتی از اجرا لذت می برید و مثل صحنه، تمرین و انضباط شخصی زیادی برای رفتن با آن وجود دارد.»

منوشی به یاد پیوند ویژه ای که با معلمش در میان گذاشت، گفت: «با بزرگتر شدن و رفتن به مدرسه ارشد، به یاد دارم که سالی یک بار در طول روز سالانه مان با او ملاقات می کردم و او با جوخه دخترانش از مدرسه راهنمایی به مدرسه ارشد می آمد. من همیشه پاهایش را لمس می کردم (تا به امروز هر وقت فرصت ملاقات با او را پیدا می کردم این کار را می کنم)، اما او هرگز اجازه نمی داد ناماکارم را تمام کنم و مرا در آغوش می گرفت.»

او می گوید: «من پیوند ویژه ای با خانم بوز دارم و او یکی از ویژه ترین معلمان من است. یادم می آید که وقتی کلاس دوازدهم را تمام می کردیم، مراسم نور شمع مان را داشتیم و همه کاملا احساسی بودند. تنها معلمی که مدام به آن فکر می کردم او بود چون رشد مرا دیده بود و همیشه تشویق می کرد و مرا هل می داد تا بهترین هایم را بدهم. من او را در آغوش گرفتم و فکر می کنم هر دوی ما به گریه ختم شدیم و هر دوی ما می دانستیم که کار با یکدیگر را از دست خواهیم داد.» مانوشی یادآور شد که وقتی عنوان دوشیزه هند را به دست آورد دوباره با معلمش آشنا شد.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه