تهیه کننده بل باتوم دیپشیخا دشموخ نامه ای صمیمانه به پدرش واشو بهگنانی به خاطر اولین معلمش بودن نوشته است

امروز روز معلم است و تهیه کننده بل باتوم دیپشیخا دشموخ نامه ای صمیمانه به پدرش واشو بهگنانی به خاطر اولین معلمش نوشته است. او همچنین یک تصویر پرتاب را با تهیه کننده-پدرش در دسته اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

نامه مطمئنا ً به قلبت تقلا ميکنه. She captioned, “Dearest Papa, When the world is celebrateing Teacher’s Day how can I forget the teacher who first taught me how to pick myself up after a fall and remain grounded at the same time. در طول سال ها، شما به من یاد داده ای که متکی به خود باشم و مرا به کار سخت سوق داد – به من آموخت که انسانی فروتن و صادق باشم. از طریق مثال شما یاد گرفتم که استقامت کنم و تحمل کنم چون شما گفتید هرگز نباید از تلاش دست بردارم. این تاب آوری است که شما را از هاوکینگ ساریس در کلکته به unfurling رویای سینمایی — شما به عنوان مثال تدریس ، بابا. الان ميدونم، چرا منو هل دادي تا رويا ببينم چون به قول تو دنيا ميتونه همه چيز رو از من بگيره اما نه روياهام ممنون، که اولين معلم زندگيم بودي. من تو رو به ماه و برگشتن دوست دارم! (sic)”.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار