جگدیش ایتالیا، بخشی از این سفر زیبای هند متنوع، یکی از این هنرمندها است که میراث و اصالت موسیقی گجراتی را پیش می برد.

Jagdish Italia

جگدیش ایتالیا

بهترین راهی که یک کشور خود را بیان می کند، از طریق هنر و موسیقی خود است. و وقتی صحبت از بیان خود در هنر و موسیقی می شود، شاید هیچ کشوری در جهان تنوع بیشتری نسبت به هند ندارد. سفری است که منحصر به فرد، متنوع، غنی و پر از استعداد است.

جگدیش ایتالیا، بخشی از این سفر زیبای هند متنوع، یکی از این هنرمندها است که میراث و اصالت موسیقی گجراتی را پیش می برد. یک هنرمند شناخته شده آرماتور در زمینه صنعت موسیقی گجراتی، جاگدیش به تازگی با آخرین آهنگ گجراتی خود‘تاریآنخ نو افینی’ که با موفقیت به ۶ میلیون نفر در یوتیوب و در آن ضربه زده است، تقدیر زیادی کرده است.

جگدیش این آهنگ را در سال ۲۰۱۵ دوباره آهنگسازی کرد و سهم خود را در قبال صنعت موسیقی گجراتی انجام داد، کم کم می دانست که به پرتناه ترین و دوست داشتنی ترین ویدئو تمام دوران حرفه ای اش تبدیل خواهد شد. این ترانه در ابتدا در سال ۱۹۵۰ سروده شد. اضافه کردن خلاقیت و نوآوری خود را به این آهنگ دوباره تشکیل شده Jagdish می گوید: “من آن را آپلود، درست مثل downpour سنگین، من دریافت دیدگاه های در سراسر جهان از مردم در این آهنگ است. من هرگز تصور نکرده بودم که آهنگم بیننده شش میلیون نفر را به دست آورد. شنوندگان در سراسر جهان در حال قدردانی از من و دوست دارم آهنگ من”. این ترکیب مجدد باعث شده است که او به دنبال جایی که مردم از سراسر جهان از کار او قدردانی می کنند، طرفدار عظیمی به دست آورد.

جگدیش ایتالیا با اختصاص آهنگ خود به نیمه بهتر خود اعلام کرد که این ترانه را برای وقف آن به همسرش خانم آجیتا ایتالیا خواند که اکنون به هر گوشه و گوشه ای از جهان رسیده است. این لذت بزرگی برای من است’. او به غیر از اینکه با نام ‘خواننده سوراتی’ شناخته می شود، به خاطر کار قابل توجه اش در زمینه ورزش نیز مشهور است و او یک ‘فوق دوچرخه سوار’ نیز هست. او به عنوان فردی که به شغل و شاخه یادگیری خود اختصاص دارد، در میان مردم شهر الماس گجرات «آموزشی» شناخته شده است.

بر اساس داده های موجود در رسانه های اجتماعی و یوتیوب، آهنگ گجراتی ‘تاری آنخ نو افینی’ به یک موفقیت عظیم تبدیل شده است. و مانند جگدیش ایتالیا این آهنگ معروف توسط بسیاری از خوانندگان خوانده شده است، تا کنون و همچنین در یوتیوب و سکوهای مختلف دیگر رسانه های اجتماعی آپلود شده است. این نسخه از آهنگ حتی تا به امروز بالاترین نماها را داشته است.

فداکاری و اشتیاق این خواننده قابل ستایش است که آهنگسازی او را متفاوت و محبوب ترین در سراسر کشور می کند.

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه