قصه از حلقه وب سری نقد و بررسی: یک عجیب بافته, علمی تخیلی, درام,

قصه از حلقه Web Series Review {3/5}: عجیب بافته, علمی تخیلی, درام! – سرگرمی

به روز شده: May 04, 2020, 15:35 IST | Pratiksha Mestry | بمبئی

آن است که آهسته و جذاب است و شهر های کوچک, علمی تخیلی, درام شما را به برخی از تیره و چرنوبیل احساس می کند. آمازون نخست تصویری قصه های از حلقه شما پروازش جدید در جهان شاعرانه.

Tales From The Loop still/picture courtesy:YouTube

قصه از این حلقه هنوز هم/عکس حسن نیت ارائه میدهد:یوتیوب

قصه از حلقه
در: آمازون نخست تصویری
کارگردان: Mark Romanek
بازیگران: Daniel Zolghadri, Rebecca Hall, Paul Schneider
امتیاز: amazon prime video

با الهام از سیمون Stalenhag اثر هنری ناتانیل Halpern با استفاده از sci-fi خود را به عنوان پس زمینه به آدرس معمولی با مشکلات معمولی انسان در یک جهان متفاوت با پیشرفت علمی و فن آوری. با ساده نقاط عطف این نمایش بسیار لمس کردن و احساسات مصنوعی در غیر متعارف در جهان هستند relatable. بازیگران Daniel Zolghadri, Rebecca Hall, Paul Schneider و دیگران قصه از حلقه شما را به یک غیر معمولی جهان از روبات ها و ماشین آلات که نیست به عنوان آنها ممکن است به نظر می رسد.

قسمت اول سهام داستان یک دختر است که در جستجوی خود را از دست داده است. به عنوان قسمت درآمد حاصل او نه تنها وارد یک حلقه بلکه entangles برخی از فصل ها از آینده است. با شخصیت های مشابه و مستقل قسمت, قصه های از حلقه خواهد صبر و شکیبایی شما تست واقعی. آن است که آهسته و شاعرانه و در عین حال جذاب به اندازه کافی که شما می خواهید به دانستن آنچه اتفاق می افتد با هر شخصیت. همه آنها متصل به بی پایان ‘حلقه.’ این است وهم آور به اندازه کافی به شک آنچه که شما در حال دیدن است اما خیلی بیشتر حس می کند در آخرین پنج دقیقه از هر قسمت.

سازمان دیده بان تریلر از قصه های از حلقه در اینجا:

نشان می دهد که عجیب آرامش بخش برای sci-fi عاشقان. چه چیزی آن را خاص تر است و غرابت در هر داستان و اطمینان از مدیر به مخاطبان در مورد ورود به دنیای فانتزی. اگر شما بیمار به اندازه کافی برای تماشای این آهسته سوختن نشان می دهد تمام توسط خودتان و یا با فیلم خود را/سری شریک قصه از این حلقه به شما مطالب خوبی برای گفتگو در این مستند روز.

مقدار اندیشه و تعامل اضافه شده توسط سازندگان این نشان می دهد ذهن خود را منفجر. اعتبار این داستان تخیلی علمی ثابت شده است پس از چند قسمت. به عنوان فریم حرکت در هر فصل این است که قطعا یک درمان برای شما درس خوان مغز!

با ملاحظه مکث و ناآرامی در میان شخصیت ها و رباتیک add-ons در پس زمینه و البته بارهای از علم آن را به شکل یک حلقه در یک دور باطل از یک داستان قابل پیش بینی. به همین دلیل قابل پیش بینی از شما بپرسم ؟ آن را ساده و عادی شخصیت های یک زندگی عادی با مشکلات اساسی بشر. چه آنها که به غیر معمول علمی جهان در اطراف آنها. درس خوان, کافی است ؟

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>