نگاهی به Shah Rukh Khan, دفتر روشن, قرنطینه مرکز مرمت توسط Gauri Khan

نگاهی به Shah Rukh Khan, دفتر روشن, قرنطینه مرکز مرمت توسط Gauri Khan – سرگرمی

به روز شده: Apr 24, 2020, 18:25 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Shah Rukh Khan همسر گوری خان در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک نگاه اجمالی از دفتر خود را که در حال حاضر تبدیل شده به یک مرکز قرنطینه با توجه به شیوع کروناویروس.

Gauri Khan and Shah Rukh Khan

Gauri Khan, و, Shah Rukh Khan

Shah Rukh Khan به تازگی اعلام کرد چندین طرح نسبت به کروناویروس امداد برای حمایت از تلاش های نخست وزیر نارندرا Maharashtra وزیر Uddhav Thackeray و دولت و دولت مرکزی در مبارزه خود را در برابر COVID-19. این بازیگر نیز رفته است یک قدم جلوتر و ارائه خود را به چهار طبقه شخصی به کمک BMC خود را گسترش قرنطینه ظرفیت است که مجهز به ملزومات برای قرنطینه کودکان و زنان و افراد مسن.

به تازگی همسرش گوری خان در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک نگاه اجمالی از دفتر خود را که در حال حاضر تبدیل شده به یک مرکز قرنطینه. در این ویدئو ما می توانید ببینید که چگونه خصوصی فضای اداری تبدیل شده به قرنطینه چهارم. کار تکمیل شده توسط Gauri شرکت Gauri Khan طرح با همکاری میر پایه و اساس است. این ویدئو را می دهد یک نگاه اجمالی به اتاق است که در حال حاضر مجهز به تخت قرار داده شده در یک فاصله امن از هر یک از دیگر.

“#GauriKhanDesign را مرمت این دفتر …یک منطقه قرنطینه ارائه ملزومات و خدمات به کسانی که نیاز دارند. ما باید با هم ایستاده و پایه قوی در این مبارزه با #Covid19. @meerfoundationofficial @iamsrk (sic)” نوشت: Gauri در حالی که به اشتراک گذاری ویدئو در اصل به اشتراک گذاشته شده توسط میر پایه و اساس است.

“ساخت فضا برای هر یک از دیگر. #MeerFoundation به طور موثر تبدیل 4 طبقه خصوصی ساختمان اداری ارائه شده توسط @gaurikhan و @iamsrk به قرنطینه چهارم تحت @my_bmc راهنمایی. در این مبارزه ما با هم ایستاده قوی تر از همیشه قبل از” خواندن یک پست در Instagram دسته از Meer پایه و اساس است.

به غیر از تبدیل دفتر خود به قرنطینه مرکز Shah Rukh Khan است گسترش بسیاری از حمایت خود از شرکت. از بودجه دولت به 50,000 PPE کیت مواد غذایی مورد نیاز 5,500 بمبئی خانواده 2,000 وعده های غذایی پخته شده به بیمارستان سه لاخ غذا کیت برای 10000 نفر, مواد غذایی برای 2500 دستمزد روزانه کارگران در دهلی نو و 100 حمله با اسید بازماندگان خود طیف وسیعی از ابتکارات با هدف گسترش در سراسر بسیاری از بخش های جامعه است.

چند تن دیگر از مشاهیر بالیوود هم باید حمایت دولت در راه خود را. بسیاری از آنها از جمله سیف علی خان-کارینا کاپور خان, کاترینا کایف, سارا علی خان, Ranveer Singh-Deepika Padukone, Salman Khan, Akshay Kumar, و دیگران متعهد شده اند سهم خود را به PM-مراقبت صندوق.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru