تیمور علی خان باعث می شود یک cameo در عین حال یکی دیگر از سیف علی خان مصاحبه!

تیمور علی خان باعث می شود یک cameo در عین حال یکی دیگر از سیف علی خان مصاحبه! – سرگرمی

انتشار: May 25, 2020, 12:18 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

به یاد داشته باشید زمانی که تیمور علی خان ساخته شده مهمان ظاهر سیف در مصاحبه زنده با پوشیدن یک ماسک هالک? خوب یک کمی است که در آن دوباره!

Taimur with dad Saif Ali Khan

تیمور با پدر و سیف علی خان

تیمور علی خان را نگه می دارد به ما دلایل خود را برای پیدا کردن کاملا ناز. کودک نو پا است که اپل از پدر و مادر خود و در حال حاضر که این مستند قرار است سه با هم داخل خانه برای مدت زمان طولانی kiddo به نظر می رسد در ساخت بسیاری از آن!

به تازگی تیم ساخته شده ظاهر cameo در پاپا Saif Ali Khan مصاحبه یک بار دیگر. یک کمی در آمد و درخواست در مورد برخی از عکس گیج کننده سیف به عنوان به خوبی!

سیف علی خان در گفتگو با Rajeev Masand زمانی که این حادثه رخ داده است. صحبت در مورد مستند و چگونه او و کارینا حفظ شده است Taimur اشغال سیف گفت: “کارینا تلاش می کند به یک هنر و صنایع دستی در کلاس با او در بعد از ظهر وجود دارد برخی از آموزش آنلاین رفتن در صبح ما برخی از بازی های ورزشی مانند کریکت و یا فوتبال در راهرو ما به عنوان خوانده شده به او در شب… بنابراین ما موفق به تشکیل یک نوع از معمول است.”

این Tanhaji بازیگر همچنین صحبت در مورد چگونه او را احساس نمی کند تمایل به سمت پیوستن به رسانه های اجتماعی اما او کهنه بازیگر Sharmila Tagore, می خواهد برای پیوستن به Instagram! او به اشتراک گذاشته: “من به او گفت که او می خواهم برای به اشتراک گذاشتن تصاویر در Instagram). او گفت که او نیاز به رسیدن به پتودی و او رز و او می تواند به اشتراک گذاری آن. بنابراین من گفت: اگر او می شود در Instagram, من ممکن است آن را به عنوان به خوبی.”

ما مطمئن شوید که دوست دارم به هر دو Sharmila Tagore و سیف علی خان در ” گرم!

در مقابل کار Saif گذشته دیده می شد در درام تاریخی Tanhaji: گمنام جنگجو که در آن او با بازی شخصیت Uday Bhan سینگ مخالف Ajay Devgn را Tanhaji Malusare.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de