تیمور علی خان با یک مدل موی جدید از سیف علی خان در طول lockdown; کارینا کاپور سهام تصویر

تیمور علی خان با یک مدل موی جدید از سیف علی خان در طول lockdown; کارینا کاپور سهام عکس – سرگرمی

به روز شده: مارس 03, 2020, 07:55 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

کارینا کاپور ارسال شده شایان ستایش عکس از سیف و تیمور. در تصویر, Saif Ali Khan دیده می شود به تیمور علی خان کوتاه کردن مو در حالی که یک کمی نشسته با صبر و حوصله از طریق آن

Image source: Instagram/@kareenakapoorkhan

منبع تصویر: Instagram/@kareenakapoorkhan

در میان گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس, افراد مشهور گرفته تا مسئولیت به درخواست تجدید نظر به همه برای ایمن ماندن از اقدامات احتیاطی جلوگیری از وحشت و خودداری از گسترش شایعات. قرنطینه زمان نیز با توجه به مشاهیر و فرصتی برای صرف حداکثر زمان را با خانواده خود را. برخی از آنها مشغول هستند و به دنبال سرگرمی های خود را. صحبت در مورد کارینا کاپور خان بازیگر صرف وقت خود را با همسرش سیف علی خان و پسر تیمور علی خان و نگه داشتن ما به روز شده در مورد قرنطینه زندگی از طریق Instagram تصاویر.

به تازگی کارینا ارسال شده شایان ستایش عکس از سیف و تیمور. در تصویر سیف دیده می شود به تیمور کوتاه کردن مو در حالی که یک کمی نشسته صبر و حوصله را از طریق آن. این بازیگر دارای donned سفید مد-pyjama با یک قیچی در دست خود را. “مدل موی کسی؟”, کارینا زیر نویس پست.

قبلا کارینا نوشته شده در عکس با خانواده اش در Instagram. در اولین تصویر شوهر, همسرم, اواز یا موسیقی دو نفری است که دیده می شود در حال استراحت در کنار یکدیگر و با چشمان خود را بسته در حالی که دوم یکی از ویژگی های کارینا نشستن در کنار سیف. این بازیگر داد و بسیار شوخ عنوان به تصویر. به اشتراک گذاری عکس کارینا نوشت: “سقوط در عشق در خواب… #ظروف سرباز یا مسافر (sic).”

در این هفته بوده است به خصوص دشوار است برای کارینا و خانواده اش پس از او از دست رفته او را عمو Rishi کاپور و Angrezi متوسط شرکت ستاره Irrfan Khan. عرفان خان در گذشت در 29 آوریل در 11:11 am در Kokilaben بیمارستان به علت عوارض ناشی از عفونت روده بزرگ. و در آوریل 30, ما از دست Rishi Kapoor. مبارزه با leukaemia برای دو سال گذشته او در گذشت در 8:45 am IST در بیمارستان است.

کارینا به یاد عموی او با به اشتراک گذاشتن یک رجعت عکس از Rishi با پدرش Randhir کاپور.

او همچنین یک رجعت عکس از خودش از مجموعه Angrezi متوسط. او سوگواری از دست دادن او شرکت ستاره عرفان و نوشت: “این مطلق افتخار آقا. استراحت در صلح و آرامش”.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de