تاهیرا کاشیاپ به حساب اینستاگرام خود برده و در روز تولدش تصویری شایان ستایش را با هابی ایوشمن خوبانا به اشتراک گذاشته است. اون ميتونست ديده بشه که کيکش رو داشته باشه و اونو هم بخوره

Tahira Kashyap and Ayushmann Khurrana Picture Courtesy: Official Instagram Account/Tahira Kashyap

Tahira Kashyap and Ayushmann Khurrana Picture Courtesy: Official Instagram Account/Tahira Kashyap

ایوشمن خوبانا امروز ۱۴ سپتامبر تولدش را جشن می گیرد و به همین مناسبت ویژه همسرش تاهیرا کاشیاپ آرزوی شایان ستایش برای شوهرش داشت. تصویر او به اشتراک گذاشته بود نه تنها شایان ستایش بلکه منحصر به فرد است.

دلیل این است که او در زمان adage ‘داشتن کیک و خوردن آن بیش از حد’ بیش از حد جدی است. و این چیزی بود که زیرنویس هم بود. نگاهی به درست در اینجا:

یکی از اولین افراد مشهوری که آرزو می کرد ماشین هیت شیلپا شتی بود که نوشت- «تولدت مبارک که به وفور برایت آرزو می کنم». (sic) Neha Dhupia commented- “Happpyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy (sic) آنگاد بدی نوشت- «تولدت مبارک برادرم». (sic) تیسکا چوپرا نظر داد- “آرزوی پسر تولد عزیزم از من .. با آغوش.” (sic)

خورنا کار خود را با ویکی دونور در سال ۲۰۱۲ آغاز کرد و این فیلم به یک موفقیت انتقادی و تجاری برای مفهوم منحصر به فرد و اجراهای سیال آن تبدیل شد. او پس از سال ۲۰۱۷ با موفقیت بریلی کی برفی و شوبه منگل ساودهان با ضربه های متوالی در قالب آندهون، بدهای هو، ماده ۱۵، دختر رویایی، بالا و شوبه منگل ضیادا ساودهان در یک رول قرار گرفته است.

او هم اکنون برای یک کمدی با عنوان استری روگ ویبهاگ با بازی آلایا اف، یک درام جنایی با آنوبهاو سینها و یک درام ورزشی با آبهیشک کاپور آماده می شود و در آنجا نقش یک ورزشکار را بازی می کند.

ایوشمن خوبانا که در مورد این نقش صحبت می کند، در مورد تحول فیزیکی اش صحبت کرده و اظهار داشته است: «من برای رسیدن به هیکل مورد نظر در برابر زمان مسابقه میدم و نمی توانم یک روز مرفی بگيرم. Ayushmann Khurrana من می خواهم تماشاگران چیز جدیدی در مورد من ببینند، به همین دلیل است که من سخت تلاش می کنم تا (به یک ورزشکار روی صفحه نمایش) تبدیل کنم.»

این بازیگر که برای کمک به تحول خود رژیم غذایی غنی از پروتئین به خود گرفته است، می گوید روزانه دو تا سه ساعت است که آموزش هسته عملکردی را دنبال می کند و راکش اودییار مربی مستقر در بمبئی او را بر سر تماس های ویدئویی هدایت می کند و رژیم را در حالی که نزدیک برنامه هستند تشدید می کند. او می گوید: «من باید دوشنبه ها پاها را انجام دهم و مدام به دنبال بهانه هایی برای جلوگیری از آن ها باشم. امیدوارم بعد از جلسه ام بتوانم راه برم و در شرایط مناسب جشن بگیریم.»

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

همچنین بخوانید: Ayushmann Khurrana شروع به فرایند تحول فیزیکی برای نقش ورزشکار متقابل عملکردی

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار